reklam
reklam

Toklu Mahmutlar Sanayisinde. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

27 Haziran 2022 - 22:53

Toklu Mahmutlar Sanayisinde

Toklu Mahmutlar Sanayisinde
Son Güncelleme :

23 Şubat 2021 - 15:52

63 views

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, İlçe Yöneticileri ve AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç ile birlikte Mahmutlar Sanayisinde esnafları ziyaret ettiler.

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Mahmutlar AK Parti Mahalle Başkanı Ali Koç ve yönetimi ile birlikte Mahmutlar Sanayisi esnaflarını ziyaret ettiler. Esnafları başta içme suyu sorunu olmak üzere şikayetlerini dinleyen ve en kısa zamanda çözüm sözünü veren Toklu daha sonra Mahmutlar’ın meşhur Restaurantcısı Hakan Yılmaz’ı ziyaret etti.

KOÇ, “TOKLU BAŞKANA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu Mahmutlar Sanayisine ilçe  yöneticilerinden Şeref Oktay, Arif Yeni, Fatma Anılgan ve Hüseyin Sandal ile geldi. Yöneticileri Mahmutlar sanayi girişinde karşılayan AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç “Mahmutlar sanayi esnaflarımızın sorunları ve isteklerini bire bir ilçe başkanımıza ilettik. Başkanımız sorun ve isteklere gayet olumlu yaklaştı ve sorunların aşılması için ilgili kurumlar ile diyolağa geçti. AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı olarak her daim Vatandaşlarımızla ve esnaflarımız ile diyolog ve iletişim içerisndeyiz. Bu istekleri anında ilçe başkanım Mustafa Toklu ile paylaşarak çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Başkanım Musta Toklu’ya Teşekkür ediyorum her konuda bire bir sorunlarla ilgileniyor ve bizzat gelerek sorunları yerinde görüyor ve vatandaşlarımız ve esnaflarımızla yüz yüze gelerek sorunlara çözüm üretiyor” dedi. 

TOKLU, “SANAYİ ESNAFINA TEŞEKKÜR EDERİM”

Mahmutlar Sanayi sitesini Yönetim kurulu üyeleri ve AKParti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç ile ziyaret eden Akparti Alanya İlçe  Başkanı Mustafa Toklu “ Çok verimli bir ziyaret oldu. Esnaflarımızla yüz yüze gelerek sohbetler ettik ve sorunları dinledik. Sorunlara çare olmak bizim işimiz. Her fırsatda Mahmutlara geliyoruz Mahmutlar bizim için çok önemli bir mahalle.  Mahalle Başkanımız Ali Koç burada çok iyi çalışıyor. Esnafımızla ve vatandaşlarla çok ilgili olduğunu günlük sosyal medyada ve basında görebiliyoruz. Bu gün çok güzel bir görüşme oldu. Mahmutlar  Sanayi esnafımıza güzel sohbetleri için teşekkür ediyorum” dedi.

reklam
reklam