reklam
reklam

Toklu "Bayramın ülkemize huzur ve barış getirmesini dilerim".. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

3 Ekim 2022 - 04:28

Toklu “Bayramın ülkemize huzur ve barış getirmesini dilerim”.

Toklu “Bayramın ülkemize huzur ve barış getirmesini dilerim”.
Son Güncelleme :

19 Temmuz 2021 - 16:29

50 views

Başkan Toklu mesajında;

‘‘Saygıdeğer vatandaşlarım,
Bereketin, huzurun, hoşgörü ve paylaşmanın, zirve yaptığı bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyor ve paylaşıyoruz.
Toplumsal hayatımızın simgeleşen günlerinden biri olan ve insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı dini bayramlarımız, kırgınlık ve dargınlıkların unutularak, sevgi, saygı ve hoşgörü ile kucaklaşmaya imkân sağlayan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı günlerdir. Ne mesafeler, ne imkansızlıklar bayramın coşkusuna engel olamaz. Gönüller bir oldukça mesafeler kısalır.
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, bereketin arttığı, paylaşmanın mutluğudur bayramlar…
Bu duygu ve düşüncelerle; tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Mübarek Kurban Bayramı’nın ülkemize, İslâm âlemine ve tüm dünya ülkelerine huzur ve barış getirmesini temenni ediyor; bu vesile ile aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimizi minnetle anıyorum.’’ dedi.

reklam
reklam