reklam
reklam

SON DAKİKA... Mahmutlar AVM açılıyor!. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 19:34

SON DAKİKA… Mahmutlar AVM açılıyor!

SON DAKİKA… Mahmutlar AVM açılıyor!
Son Güncelleme :

06 Ağustos 2020 - 16:29

454 views

Mahmutlar Post Gazetesinin sık sık gündeme taşıdığı Mahmutlar AVM Alanya Belediyesi Ağustos Meclisine gündeme geldi. AVM’nin tekrar açılması için İyi Partiden Hasan Basar ve Halit Öztürk, CHP’den Nazmi Zavlak ve Hüseyin Yaman ile MHP’ nin tüm Meclis üyeleri Başkan Adem Murat Yücel’e yetki verdiler. AKParti Belediye Meclis Üyelerinin tamamı AVM maddeye katılmazken İYİ Parti ve CHP li diğer Belediye Meclis üyeleri de AVM ile ilgili maddeye katılmadılar.

BASAR AVM’İN AÇILMASI İÇİN ÇABA SARF ETTİ

İYİ Parti Alanya Belediye Meclis Üyesi Mahmutlar’lı Hasan Basar AVM’nin açılması için büyük çapa sarf etti. İYİ Parti ve CHP’li Meclis üyeleri ile AVM konusunda görüş alışverişinde bulunan ve bazı belediye meclis üyelerini ikan eden Basar AVM’nin Mahmutlara yapacağı olumlu katkıyı hep savunmuştu. İlçe olmanın yolları gelişen şehirleşmeden geçtiğini ve her platformda Mahmutların ve Alanya Belediyesinin yüksek miktarda kira gelirinin olacağını savunan Basar bölgedeki işsizliğide büyük ölçüde sonlandıracağını dile getirdi. Mahmutlar Post Gazetesi olarak başta Başkan Adem Murat Yücel Olmak üzere AVM’nin açılmasına destek veren İYİ Partili Meclis Üyeleri Hasan Basar ve Halit Öztürk’e ve CHP’li Meclis Üyeleri Nazmi Zavlak ve Hüseyin Yaman’a, MHP’li meclis üyelerinin tamamına teşekkür ederken diğer meclis üyelerinin niçin AVM’nin açılmaması için oturuma girmediklerini araştırark okuyucularımıza bilgi vereceğiz.

reklam
reklam