reklam
reklam

Maskesiz ziyaretçi kabul etmiyorum'. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 19:28

Maskesiz ziyaretçi kabul etmiyorum’

Maskesiz ziyaretçi kabul etmiyorum’
Son Güncelleme :

06 Ağustos 2020 - 15:28

60 views

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul eden Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanyalılara çağrıda bulundu.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz günlerde ilçede göreve başlayan Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Alanya ve Alanya medyası hakkında Kaymakam Ürkmezer’e bilgi veren Coşkun, Alanya halkının doğru ve hızlı şekilde bilgilendirilmesi için Alanya medyasının üzerine düşen görevi her zaman yerine getirdiğini, bundan sonra getirmeye devam edeceğini ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Alanya  Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, yapılan hizmetlerin doğru bir şekilde halka anlatılmasının önemli olduğunu ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti üyesi kurumlarla işbirliği içerisinde Alanya’ya hizmet etmek istediklerini söyledi. AGC Yönetim Kurulu üyeleri aracılığıyla bütün Alanya halkını korona virüs tedbirlerine uymaya çağıran Ürkmezer, “Bizim amacımız ceza yazmak değil, halkımızı bu virüs belasından korumak. Herkes bu konuda hassas davranmalı. Belirlenen kurallara herkes riayet etmeli. Ben ziyaretçilerimi maskesiz kabul etmiyorum. Halkımızı da kendi ve toplumumuzun sağlığı için maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya davet ediyorum. Bu konuda denetimlerimiz sürecek. Önce uyaracağız ancak kurallara uyulmaması halinde ceza yazacağız.” dedi.

reklam
reklam