reklam
reklam

Şimşek’ten Engelsiz davranış. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

25 Eylül 2022 - 11:30

Şimşek’ten Engelsiz davranış

Şimşek’ten Engelsiz davranış
Son Güncelleme :

30 Mart 2022 - 16:33

178 views

Bazen bir kişi öyle bir davranış sergiler ki gönülleri alır götürür. Bu davranış Kestel Mahalle muhtarı Muhterem Şimşekten geldi. Kestel Mahallesindeki engelli gençleri Kaplanhanı yaylasında piknik yaptırdı.

Kestel Mahalle Muhtarı Muhterem Şimşek alkışları hak etti. Kestel’deki engelli gençleri karlı Kaplanhanı yaylasında ağırlayarak hep eğlendiler hem de piknik yaptılar.
ENGELLERİ KALDIRDI
Alanya’nın en uğrak noktalarından olan Kaplanhanı Yaylası, metrelerce karın altında kaldı. Muhteşem bir manzaranın oluşmasıyla beraber, vatandaşlar hafta sonu eğlencesi için yaylaya çıktılar. Kestel Mahallesi’nde ise engelli vatandaşları sevindirmek isteyen Kestel muhtarı Muhterem Şimşek, engellilerle birlikte ailelerine Kaplanhanı turu düzenleyerek, hiç kar görmeyenleri hayatında ilk kez karla tanıştırdı. Muhtar Şimşek engelleri kaldırdı.
ŞİMŞEK “ENGELLİLERİ MUTLU ETTİYSEK NE MUTLU BİZE”
Engellilerin moral ve motivasyonunu yükselten etkinlikte kahvaltı ve piknik yapıldı, mangal yakıldı. Kaplanhanı doyasıya eğlenen engelli vatandaşlar Şimşek’e teşekkür etti. Muhtar Şimşek ise “Onları bir nebze mutlu edebildiysek ne mutlu bize” diyerek mutluluğa ortak oldu..
Haber / Yüksel SOYLU

reklam
reklam