reklam
reklam

SAĞLIKÇILAR BAYRAMDA DA GÖREVİ BAŞINDA!. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

25 Eylül 2022 - 12:19

SAĞLIKÇILAR BAYRAMDA DA GÖREVİ BAŞINDA!

SAĞLIKÇILAR BAYRAMDA DA GÖREVİ BAŞINDA!
Son Güncelleme :

02 Mayıs 2022 - 21:21

631 views

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ali Gök ve hastane yönetimi bayramın 1. gününde görevi başında olan sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı. Hastane idaresi, birlik beraberliği ve ekip ruhunu hissetmek adına tüm servis ve birim çalışanlarıyla bir araya gelerek bayramlaştı.
Bayramlaşma esnasında birimlerin ve hastaların durumları hakkında bilgi alan Başhekim Yardımcısı Gök şunları söyledi: “Vatandaşlara verilen en önemli kamu hizmetlerinin başında sağlık hizmeti gelmektedir. Bayram tatili süresince Acil Servis, Yoğun Bakım, Ameliyathane, Doğumhane, COVİD Poliklinikleri ve tüm yataklı servislerimiz kesintisiz hizmet vermektedir. Yönetim ekibi olarak bayram tatili süresince sağlık hizmetlerinin aksamaması için gerekli düzenlemeleri yaptık. Hem verilen hizmeti yerinde görmek, bilgi almak hem de sağlık personellerimizi yalnız bırakmamak adına bugün buradayız. Büyük fedakârlık ve üstün gayretle, yoğun bir çalışma düzeni ve bir ekip anlayışı içerisinde görevini yerine getiren tüm sağlık personellerimizin ve halkımızın Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum ”dedi.

reklam
reklam