Pazarcı’nın Park isyanı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Salı pazarındaki esnaflar Salı günü Pazar kurulan yerlere araba koyuyorlar diyen esnaf kolluk kuvvetleri yabancı plaka diye kaldırtamıyor” dediler.

Mahmutlar Post Gazetesine isyanını dile getiren Salı pazarı esnafları artık yeter diyerek kolluk kuvvetleri görevlerini yerine getirmiyorlar dediler.

YA BİR GÜN ÖCE KALDIRILSIN YADA CEZA YAZILSIN

Her Salı günü burada Pazar kurulduğunu sağır sultan biliyor diyen Salı pazarı esnafı durumdan şikayetci. Pazarcı Esnafı “Her salı günü aynı durum gerçekleşiyor. Muhakkak tezgahların kurulacağı yere bir araç park etmiş oluyor. Her salı buraya pazar kurulduğunu sağır sultan duydu. Bir zahmet park etmesinler artık. Park edenler de yiyecekleri cezaya razı olsunlar. Tabi ceza kestirebilirseniz!  Zabıta’ya söylüyorsun biz işlem yapamayız, çünkü yabancı plaka biz sistemde görmüyoruz diyor. Jandarmaya söylüyorsun biz işlem yapamayız, zabıta bakıyor oraya diyor. Nereye kimin baktığının, kimin görev yeri olduğunun ne önemi var? İşlem yapılması gerekiyorsa yapılmalıdır!” dediler.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!