reklam
reklam

Odun Ateşinde, ‘Yaprak ET Döner’ Çorbacı Akay’da. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

3 Ekim 2022 - 04:20

Odun Ateşinde, ‘Yaprak ET Döner’ Çorbacı Akay’da

Odun Ateşinde, ‘Yaprak ET Döner’ Çorbacı Akay’da
Son Güncelleme :

01 Aralık 2020 - 17:44

119 views

Mahmutlar’da odun ateşinde Yaprak ET Döneri Çorbacı Akay’da ağız tadıyla yiyebilirsiniz. Açıldığı günden beri müşteri portföyünü sürekli artıran Çorbacı Akay Restauant’ta sadece yaprak Et’den yapılan ve odun közünde pişen döner daha ilk günden itibaren müşterilerin gözdesi oldu. Emrah Akay işletmeciliğinde Hizmet kalitesiyle ve uygun fiyat politikasıyla bölge halkının ilgisini üstüne çeken Çorbacı Akay Restaurant’ta Odun Ateşinde Yaprak Et Döner haricinde Paça Çorbası başta olmak üzere tüm çorba çeşitleri, Sulu Yemek Çeşitleri, Kebap ve Pide çeşitleri, Balık çeşitleri ve tatlıları bulabilirsiniz.

Lezzetin ve Doyumun adresi sloganı ile yola çıkan Çorbacı Akay, Mahmutlar Kumru Sokak’ta Sütçü İmam Pastanesi arkasında yer alıyor. Ücretsiz Paket servisinin de mümkün olduğu Çorbacı Akay’ın ulaşım telefonu 0.242. 528 38 33- 0 551 019 90 26.

reklam
reklam