reklam
reklam

“Mutluluk eşsiz olmalı”. Son Dakika Röportaj haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

8 Aralık 2022 - 23:43

“Mutluluk eşsiz olmalı”

“Mutluluk eşsiz olmalı”
Son Güncelleme :

04 Aralık 2018 - 16:43

2.881 views

Merhaba Mahmutlar Post okuyucuları. Bugün de size güzel haberlerimiz var. Özellikle farklı çizgiler ve yeni konseptlerle tarz yaratmak isteyenler için bu yazımız.

Mahmutlar’da yaklaşık 4 ay önce açılan ve bölgemizde ilk ve tek olan New Bliss Decor Studio, tarzın ve zarafetin yaşandığı yer. Röportajı New Bliss Decor Studio kurucuları Anastasia ve Hayri Boğazkaya ile yaptık. Kendileri ile mutlaka tanışmanızı tavsiye ederiz.

Haydi bakalım röportajımıza.

Fatma Erdem: Merhaba, Öncelikle sizi tanımak isteriz. Bize kendinizden bahseder misiniz?

New Bliss:  Biz NewBliss ailesi olarak ben Hayri ve eşim Anastasia ile birlikte benim Akdeniz bölgesindeki organizasyon geçmişim ve Anastasia hanımın dekorasyon bilgisini bir araya getirerek bölgede noksanlığını hissettiğimiz bir hizmet anlayışını oluşturduk. Mahmutlar’ın hak ettiği değeri arttırmak tek amacımız.

Fatma Erdem: New Bliss Decor Studio’yu kısaca özetlersek?

New Bliss: New BlissDecorStudio, farklı çizgiler ve yeni konseptlerle, özel günlerinizde ve organizasyonlarınızda değerlerinize değer katmak, eğlence ve yaşam alanlarınızı daha renkli, estetik, daha şık hale getirmek ve en mutlu anlarınıza bir esinti ile dokunmaya geldik. Mekanlarınızı modern ve estetik bir dokunuşla dekore diyoruz. Tutkuyla dekorasyonun her ortamda yapılabileceğine inanıyoruz ve sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. ‘Mutluluk eşsiz olmalı’ sloganı ile yola çıktık ve bu bakış açısıyla sizinle çalışmaktan memnun oluruz ve gurur duyarız.

Fatma Erdem: Hizmetleriniz nelerdir?

New Bliss: Öncelikle, kişilere, konulara özel temalar oluşturarak farklı tasarımlarla insanların unutamayacağı özel günler yaratmak. İşimizi bir iş olarak değil aşkla ve mutlulukla yaparak sizlerin de memnuniyetini sonsuz kılmak.

Fatma Erdem: Hizmetleri ana başlık altında sıralarsak, nelerdir?

New Bliss: Lüks Hediyelik, Vitrin dekorasyon, doğum günü, doğum, açılış organizasyonu, Nişan, Kına ve Düğün Özel dekorasyon, Farklı balon dekorasyon, kutu çiçek, fotoğraf köşesi, çiçek dizayn ve dekorasyonla alakalı yaşam ve çalışma alanları dizayn ediyoruz. Her isteğe cevap veriyoruz.

Fatma Erdem: Peki, Neden Mahmutlar?

NewBliss: Her gün büyüyen ve gelişen Mahmutlar’ımızda kaliteli yaşayan yerleşik yabancı vatandaşlarımızın özlem duyduğu tasarımları kaliteli ve yenilikçi anlayışımız ile birleştirip yerli vatandaşlarımıza da sunmak istiyoruz. Alanya’nın en büyük mahallesi olan Mahmutlar’ın büyümesinde ve gelişmesinde bir katkımız olması bizi gururlandırır.

Fatma Erdem: Son olarak ne söylemek istersiniz?

NewBliss: Tüm Mahmutlar halkını New Bliss Decor Studio’ya davet ediyoruz. Halkımız yaptığımız işleri yerimizde gördüğünde, farklılığımızı ve kalitemizi daha iyi anlayacaktır.