1. Haberler
  2. Güncel
  3. MHP İLÇE YÖNETİMİ BELLİ OLDU

MHP İLÇE YÖNETİMİ BELLİ OLDU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya İlçe Başkanlığına atanması yapılan Mustafa Sümbül yönetim kurulu listesini açıkladı. MHP Alanya İlçe yönetiminde Mahmutlar ‘dan Mehmet Çatal, Kamil Çiçek ve Nurettin Çetin yer aldı.  Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın Başkanımızın emir ve talimatları, MHP Antalya İl Başkanım Sayın Hilmi Durgun ’un teklifleri ile MHP Alanya İlçe Başkanlığı yeni yönetim kurulumuz oluşturulmuştur.
Bir önce ki dönem görev yapmış yönetim kurulu arkadaşlarımıza teşekkür eder, yeni yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımıza çıkmış oldukları bu kutlu yolda Liderine sadakat ve teşkilatlarına bağlılıkla sancağımızı bir adım daha ileriye taşımak adına mücadelen geri durmayacaklarına inancım tamdır.
Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi başta olmak üzere, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımıza, MYK Üyelerimize, İl Başkanımıza şahsıma ve yönetim kurulumuza verdikleri güvenden ötürü şükranlarımı arz ederim.
Bu düşüncelerle, yeni oluşturulan yönetim kurulumuzun Vatanımıza, Milletimize, Alanyamıza ve Ülkücü Milliyetçi Harekete hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim”açıklamasında bulundu.

MHP ALANYA YÖNETİM KURULU LİSTESİ

 

Adem ÇALIŞ

Ahmet ER

Ahmet ÖZKAN

Ali ATALAYOĞLU

Arzu ÇETİN

Bayram Ali GEÇGEL

Burak Doğan AYDOĞAN

Çağdaş CAYMAZ

Emre CEYLAN

Ertuğrul ELVAN

Fatih ARIKAN

Hakan KASMUŞ

Hasan  YİĞİT

Hasan CANTÜRK

Hasan KARLI

Hatice ŞAHİN

Hüseyin DEMİRER

İbrahim SEVİMLER

Kamil ÇİÇEK

Lami SARAÇ

Mehmet BİLGİN

Mehmet ÇATAL

Mehmet Savaş GÜNGÖR

Mehmet SUCU

Metehan TAŞDEMİR

Mevlüt BENLİ

Muhammed NERGİZ

Murat ÖZDEMİR

Mustafa TUNCER

Nurettin ÇETİN

Nuri BORA

Önder GÖRGÜLÜ

Recai ÜNAL

Selahattin ÖZCAN

Selçuk CEBECİ

Selçuk Güven ÜLKER

Sevim BULUT

Şahin EV

Ümit ERDEM

Vedat UYGUR

Yunus Kerim SEZER

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!