Mehmet Şahin’den Mahmutlar’a müjde!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MAHKOD dur durak bilmiyor! ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’den Fakülte, Nüfus şefliği ve ALTSO’nun bir şubesinin Mahmutlar’a kurulmasını isteyen MAH

KOD Başkanı İlhan, isteklerine bir bir kavuşuyor.

ALANYA Ticaret ve Sanayi Odası’nın bir şubesi Mahmutlar’a açılıyor. Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin ile görüştü. İlhan Şahin’den; Fakülte, Nüfus şefliği ve ALTSO’nun Şubesinin Mahmutlar’a gelmesi için dosya sundu.

ŞAHİN, “ALTSO’NUN ŞUBESİ MAHMUTLAR’A GELECEK”

MAHKOD Başkanı Mesut İlhan’ın istek dosyasını inceleyen (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, “Mahmutlar İlçe ölçeğinde bir Mahalle. Ticaret ve Sanayi Odamızın üyelerinin en çok olduğu bir yer. 6 ay içerisinde ALTSO’nun bir şubesini Mahmutlar’a kuracağız” dedi.

NÜFUS ŞEFLİĞİ GELECEK

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Nüfus şefliğinin Mahallelerde kurulabilme mevzuatını öğrendikten sonra MAHKOD Başkanı Mesut İlhan’a, “Tamam Mesut bey, bu konu bende” dedi. Mahmutlar’a Fakülte kurulması ile ilgili de açıklamalarda bulunan Şahin, “Mahmutlar’a Fakülte sözüm var unutmuş değilim. İlgili merciler ile görüşmelerim devam ediyor. Noter’i Mahmutlar’a nasıl getirmiş isek Fakülteyi de, Nüfus şefliğini de getiririz” dedi.

İLHAN’DAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

‘Bizi Alanya, verdiği sözü tutmakla tanır’ diyen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’e, MAHKOD Başkanı Mesut İlhan teşekkür etti. İlhan, “Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin Mahmutlar’a gelmez denilen NOTER’i Mahmutlar’a gelmesini sağladı. Daha öncede MAHKOD olarak sunduğumuz dosya içerisindeki isteklerimizi inceleyerek Mahmutlar’a verdiği değeri ve önemi göstermiş oldu. Başta Fakülte isteğimizi yeniledik. Alanya Nüfus şefliğinin bir şubesinin Mahmutlar’a gelmesini ve ALTSO’nun bir şubesini de Mahmutlar’a kurulması için dosya sunduk. 6 ay gibi kısa bir süre içinde ALTSO’nun bir şubesi Mahmutlar’da hizmet verecek olması bizleri memnun etti. Mahmutlar halkı adına ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e çok teşekkür ederim” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!