Fitre ve Zekat’lar Ahmet bebeğe

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fitre ve Zekat’lar Ahmet’e gitsin!

MAHKOD Ramazan ayı içerinde verilecek olan Fitre ve Zekat’ların Mahmutlar’lı SMA Hastası Ahmet’e verilmesi için kampanya başlattı. Ayrıca Başkan İlhan, Yücel ve Şahin’e çağrıda bulundu.

Ramazan ayında verilecek Fitre ve Zekat’lar Mahmutlar’lı SMA hastası Ahmet’e gitsin kampanyasına herkesin katılımı bekleniyor. Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) tarafından başlatılan “Fitre ve Zekatların Ramazan ayında Ahmet’e gitsin kampanyası Ahmet bebeğe bir umut daha oldu. Tüm Müslüman alemine çağrıda bulunan MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, Anamur ve Kumluca’nın başardığını Alanya neden başarmasın dedi. 

“YÜCEL VE ŞAHİN’E ÇAĞRI”

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, tüm Müslüman alemini hayırlı bir yardım kampanyasına davet etti. İlhan “Mahmutlar’lı SMA hastamız Ahmet Bebek için bu güne kadar yapılan kampanyalar ve çalışmalar sonucu beklenen miktarahenüz maalesef ulaşılamadı. Tüm Alanya’da çeşitli çalışmalar ile hedefe ulaşılmaya çalışılıyor. Anamur ile Kumluca ilçesi bu kampanyalarla 2,5 milyon Euroya ulaşıldı ve hastaların tedavilerine başlandı. Biz Alanya olarak niye başaramayalım. Alanya halkı bu konuda Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin başta olmak üzere Ahmet bebeğin yaşaması için bazı projeler üretmesini bekliyor. Sosyal medya üzerinden çeşitli canlı yayımlarla yapılan kampanyalarda bir çok proje üretiliyor Ahmet bebek için. Büyüklerimizin bu konuya ciddi anlamda el atması gerek. Bir canımızın yaşaması hepimizi ziyadesi ile mutlu edecektir” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!