Mahmutlar’a Otopark şart!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’da otopark sorunu her geçen gün daha da artıyor. Bir yıldır aşırı bir göç alan Mahmutlar ’da ara sokaklar dahil araç park etmek mümkün görünmüyor.

MAHMUTLAR’DA her geçen gün yapılaşma hızlı artıyor. Bu artışın neticesinde sorunlarda peşinden geliyor. Başta Su, Kanalizasyon ve Elektrik olmak üzere sorunlar şimdiden belirmeye başladı fakat en büyük sorun Mahmutlar ’da bir tanede olsa otopark yok!

“ALINAN OTOPARK PARASI NEREYE KULLANILDI?”

Mahmutlar’da inşa edilen binlerce konutun 100 adetlik araç parkı olmadığı görüldü. Örneğin bir blokta 20 daire var. 20 dairelik apartmanın sadece 5 dairelik otoparkı var. Kalan 15 dairelik oto parklık ücreti ruhsat vermeden yasal olarak belediyeye ücret bedeli ödeniyor. Belediye bu yasal olan ve otopark yapmaktan başka hiçbir yerde kullanılmayan geliri sadece otopark yapılsın diye yasal olarak alıyor. Ama Mahmutlar ’da 7 yıldır ne bir tane açık araç otoparkı, ne bir tane yer altı araç oto parkı nede katlı araç oto parkı yaptı!. Mahmutlar Post Gazetesi olarak, Mahmutlar halkı adına belediye yetkililerine soruyoruz. Mahmutlar ’da 10 binlerce inşa edilen konutlardan toplanan oto park ücretleri nereye kullandı? Yetkililerden cevap bekliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!