reklam
reklam

Mahmutlar Jandarma Karakolu 'Kent Tipi Karakol' yapısına geçiyor. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

25 Eylül 2022 - 05:47

Mahmutlar Jandarma Karakolu ‘Kent Tipi Karakol’ yapısına geçiyor

Mahmutlar Jandarma Karakolu ‘Kent Tipi Karakol’ yapısına geçiyor
Son Güncelleme :

08 Haziran 2021 - 11:51

227 views

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Mahmutlar Jandarma Karakolu’nu ziyaret ederek  personel durum ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer ziyarette Mahmutlar Karakolu’nun konumu, personel durumu ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Ürkmezer, “Alanya’nın hizmet ettiği nüfus bakımından en önemli karakollarından olan Mahmutlar Karakolumuz kentimizde asayişin sağlanmasında önemli bir yer teşkil ediyor. Bölgede 10 binin üzerinde yerleşik yabancıyla birlikte 50 binin üzerinde kişi yaşıyor. Buna otellerimizde kalanlar dahil değil. Jandarma teşkilatının önemli karakollarından olan Mahmutlar Karakolumuz ülkemizde 3 ilçede başlayacak örnek uygulamadan biri olarak Kent Tipi Karakol yapısıyla çok daha etkili bir şekilde kentimizin asayişine katkıda bulunmaya devam edecek” dedi. Kaymakam Ürkmezer’e ziyaretinde İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Burak Mindivanlı ile Cezaevi Tabur Komutanı Binbaşı Yusuf Tunç eşlik ettiler.

reklam
reklam