Mahmutlar çöplük mü?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’a katkısı olmayan Asfalt yapma platformu ve 40 dönüm araziye Karayolları şantiyesi geliyor. Halk yerel yöneticilere isyan ediyor.

Mahmutlar Sanayi sitesinin altına Asfalt imalatı yapmak için dev bir platform kuruldu. Burada asfalt da kullanılan petrol ürünlerinin yanarak etrafa koku ve hastalık yayabileceği öğrenildi. Ayrıca Mahmutlar Jandarma Karakolu ile Sanayi arasındaki 40 dönüm yere Alanya’daki Karayolları geliyor. Artık Mahmutlarda Karayolları iş makineleri ve kamyonlar dolaşacak. Alanya’daki karayolları alanı da millet bahçesi oluyor. Sefayı Alanya, sefaleti Mahmutlar çekecek.

İLHAN; “MAHMUTLAR ÇÖPLÜK DEPOSU MU?”

Mahmutlar’da Arıtma, Cezaevi İndirici Trafo’nun yanına Asfalt yapma platformu ve 40 dönüme Karayolları şantiyesi geliyor. Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, “Mahmutlar; Alanya ve bölgesinin çöp deposu haline geldi” dedi. İlhan, “Hizmet de en geride kalan Mahmutlar’a Devlet ve yerel yatırımlar ne yazık ki gelmiyor. Nerede atıl işe yaramayan ne zerzavat varsa Mahmutlar’a geldi ve gelmeye devam ediyor. Artık şu Mahmutlar düşmanlığını bir bıraksanız. Meyvesini bolca yiyorsunuz, pisliğini Mahmutlar’da bırakıyorsunuz. Artık yeter!” dedi.

ÇANDIR; “DAVA AÇALIM”

Mahmutlar İlçe Yaptırma Platformu Başkanı Sudi Çandır ise, “Dava açalım” dedi. Çandır, “Yerleşim yerine şantiye kurulamaz. Toplanıp eylem yapalım, dava açalım” diyerek Mahmutlar halkına sessiz kalmayın çağrısında bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!