reklam
reklam

MAHMUTLAR CADDELERİ GÜLLERLE GÜZELLEŞİYOR. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

30 Eylül 2022 - 14:03

MAHMUTLAR CADDELERİ GÜLLERLE GÜZELLEŞİYOR

MAHMUTLAR CADDELERİ GÜLLERLE GÜZELLEŞİYOR
Son Güncelleme :

01 Haziran 2021 - 15:24

49 views

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Mahmutlar Barbaros Caddesi ve Menderes Bulvarında bulunan orta refüj ve kaldırımlarda bulunan park ve bahçeleri gülle donatacak. Geçtiğimiz günlerde başlayan çalışmalarda orta refüjde bulunan ağaçların arasına kısım kısım güller dikilmeye başlandı. Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan yapılan çalışmalardan dolayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür etti.

İLHAN “MAHMUTLAR DÜNYAYA AÇILAN PENCEREDİR”

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan ” Mahmutlarımız yıllar boyu hizmetlerin en iyisini almıştır. Kendi Belediyesi döneminde şehir medeniyetlerini ortaya koymuş ilçe ölçeğinde yüzlerce yerleşkeyi kıskandıracak güzelliği ile örnek olmuştur. Bütün şehir yasası ile deforme olan Mahmutlarımıza 135 kilometre uzaktan hizmet edilmeye çalışılıyor ve bu komikliği 7 yıldır yaşıyoruz. Alanya Belediyesi Caddelerimize peysaj çalışmaları yapmaya başladı. Başkanımıza yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Mahmutlar uzun bir zamandır hizmete aç ve muhtaç. İnanıyoruz ki Mahmutlara her iki belediyeden de çalışmalar bekliyoruz. Mahmutların buna ihtiyacı var” dedi.

reklam
reklam