Yangılı yolu yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Mahmutlar Post Gazetesi olarak defalarca gündeme taşıdığımız Kestel ve Mahmutlar’ın eski köy içi diye atlandırılan bağlantı yolu Alanya Belediyesi tarafından sıcak asfalt ile kaplandı.

MAHKOD BAŞKANI TEŞEKKÜR ETTİ

Kestel ve Mahmutlar’ın bağlantı yolu olan Yangılı Mezarlığı yolu vatandaşların yoğun tepkisine neden oluyordu. Kestel’den Mahmutlara gelen sürücülerin isyanına neden olan bozuk yolları Mahmutlar Post Gazetesi defalarca gündeme taşımış ve bu yolun bir an önce yeniden yapılması için yetkililere çağrıda bulunmuştu. Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD)Başkanı Mesut İlhan yeniden yapılan yol çalışmaları için Başkan Yücel ve Fen işleri müdürü Yusuf Akın’a teşekkür etti.

İLHAN, “YOL VE KALDIRIM MEDENİYETTİR”

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Başkanı Mesut İlhan Yol ve Kaldırımlar medeniyettir dedi. İlhan “ Gelişmiş ülkelerde şehir medeniyetleri yol ve kaldırımların iyi olması ile ölçülür. Mahmutlar’ın maalesef belediyesi kapandıktan sonra yol ve kaldırımlarda büyük zafiyetler yaşandığını tüm halkımız dillendiriyor. MAHKOD Derneği ve Mahmutlar Post Gazetesi olarak üstlendiğimiz misyon gereği Mahmutların tüm sorunları ile ilgilenmeyi kendimize vazife sayıyoruz. Yetkililerle kurduğumuz iyi ilişkiler neticesinde Mahmutların şehir medeniyetini bozdurmamaya gayret sarf ediyoruz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!