reklam
reklam

MAHKOD'A Kadın ilgisi. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

10 Ağustos 2022 - 05:14

MAHKOD’A Kadın ilgisi

MAHKOD’A Kadın ilgisi
Son Güncelleme :

13 Nisan 2021 - 17:29

191 views

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD ‘a Mahmutlar ‘ın tanınmış isimlerinden Güllü Kutlu ve Nuray Sayar üye oldular. Aynı zamanda MAHKOD Derneğinin yeni yönetiminde Genel sekreterlik görevinde bulunan Güler Öz’ün davetiyle MAHKOD ’a üye olan, Güllü Kutlu ve Nuray Sayar MAHKOD Başkanı Mesut İlhan ve Genel Sekreter Güler Öz ile Mahmutlar ile ilgili projeler üzerinde görüş alışverişinde bulundular.

YENİ PROJELER YOLDA

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan yeni projeler ile ilgili çalışmalar yapıyoruz dedi. İlhan “MAHKOD Derneği olarak geride bıraktığımız 3 yılda başarılı bir dönem geçirdik. Genel kurulumuzu yaptıktan sonra yeni yönetim dahil olan arkadaşlar ile yeni projeler üretmek istiyoruz. Mahmutlar her geçen gün daha da gelişen daha da modernleşen bir şehir olmakla birlikte nüfusu Türkiye’de ki ilçelerin yarısından fazla ilçelerden nüfus oranı çok çok yüksek dolayısıyla Mahmutlar İlçe olmak için hazırdır. Her platformda Mahmutların ilçe olmasını en üst perdeden MAHKOD olarak seslendiriyoruz. Halkımızın İlçeliği dillendirmesi ve inanması gerek. İnanmadığın hiçbir şey gerçek olmaz. Ben inanıyorum halkımızda inansın” dedi.

reklam
reklam