MAHKOD’A Kadın ilgisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD ‘a Mahmutlar ‘ın tanınmış isimlerinden Güllü Kutlu ve Nuray Sayar üye oldular. Aynı zamanda MAHKOD Derneğinin yeni yönetiminde Genel sekreterlik görevinde bulunan Güler Öz’ün davetiyle MAHKOD ’a üye olan, Güllü Kutlu ve Nuray Sayar MAHKOD Başkanı Mesut İlhan ve Genel Sekreter Güler Öz ile Mahmutlar ile ilgili projeler üzerinde görüş alışverişinde bulundular.

YENİ PROJELER YOLDA

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan yeni projeler ile ilgili çalışmalar yapıyoruz dedi. İlhan “MAHKOD Derneği olarak geride bıraktığımız 3 yılda başarılı bir dönem geçirdik. Genel kurulumuzu yaptıktan sonra yeni yönetim dahil olan arkadaşlar ile yeni projeler üretmek istiyoruz. Mahmutlar her geçen gün daha da gelişen daha da modernleşen bir şehir olmakla birlikte nüfusu Türkiye’de ki ilçelerin yarısından fazla ilçelerden nüfus oranı çok çok yüksek dolayısıyla Mahmutlar İlçe olmak için hazırdır. Her platformda Mahmutların ilçe olmasını en üst perdeden MAHKOD olarak seslendiriyoruz. Halkımızın İlçeliği dillendirmesi ve inanması gerek. İnanmadığın hiçbir şey gerçek olmaz. Ben inanıyorum halkımızda inansın” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!