Ahmet bebek için tek yumruk olduk

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’lı SMA 2 Hastası Ahmet Bebek için Mahmutlar ve bölge halkı tek yumruk oldu.

Mahmutlar’lı Ahmet Bebeğe yardım için Mahmutlar halkı tek yumruk oldu. Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) tüm müslüman alemini Ramazan ayı Fitre ve Zekatların Ahmet Bebeğe verilmesi için kampanya başlattı. Kampanya’ya Mahmutlar halkı oldukça ilgi gösterdi. Vatandaşlar sosyal medyadan, ‘Benim Fitrem Ahmet Bebeğe, ya senin ki’ başlığı ile MAHKOD’un kampanyasına destek verdiler.

BALTA’DAN AHMET’E YARDIM KERMESİ

Alanya Belediyesi Meclis üyesi Mahmutlar’lı Kayhan Balta, SMA Hastası Ahmet Bebeğe yardım kermesi düzenledi. Cumartesi Pazar girişi Akgün Eczanesi önünde düzenlenen kermese ilgi oldukça yoğun oldu. Kermese Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve İlçe yönetimi, AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç, Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan katıldı.  Ahmet bebeğin ailesi Balta’ya duyarlılığı için teşekkür etti.

YILDIZ HALI SAHA’DAN ORGANİZASYON

Mahmutlarlı SMA Hastası Ahmet Bebeğe bir yardımda Yıldız Halı Saha sahibi Hakan Yıldız’dan geldi. Geçtiğimiz hafta Cuma günü hayırsever sporcuların organize ettiği Halı Saha maçlarının tüm gelirleri Ahmet Bebeğe verildi.

KLAS RESTARUNT KAPILARINI AHMET İÇİN AÇTI

Mahmutlar ve Kargıcakta 7 otel tesisi bulunan Muzaffer Barcın Mahmutlar’da bulunan Klas Bistro Restaurantın kapılarını Ahmet Bebek için açtı. Destek olmak için Alanya İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Alper Arıkan, CHP Antalya İl Yöneticisi Mehmet Can Karagöz, AKParti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç, İYİ Parti Alanya Belediye meclis üyesi Sekan Salur, MAHKOD Başkanı Mesut İlhan katıldılar. Klas Bistro’da geçtiğimiz hafta Perşembe günü kahvaltı ve yenen tüm yemeklerin geliri Ahmet Bebeğin hesabına aktarıldı.

SOSYAL MEDYADA HER GÜN CANLI YAYIN

Ahmet için INSTAGRAM üzerinden canlı yayın programları yapılmaya devam ediyor. Her akşam yapılan yayınlarda duyarlı vatandaşlara balon (temsili 1 balon 50 TL) satışı yapılıyor. Ayrıca Kadınlar evlerinde yaptıkları el işi ürünlerini, Ahmet Bebek için satışa çıkarıyor. Muz üreticilerinin bir araya gelerek Ahmet bebeğe yardım da bulunmaları kamuoyunun dikkatini çekti. Kısacası Mahmutlar ve bölge halkı olarak ‘Ahmet bebek yaşasın’ diye tek yumruk olduk.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!