reklam
reklam

Kuruyemişçimiz ‘de oldu. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

9 Ağustos 2022 - 05:01

Kuruyemişçimiz ‘de oldu

Kuruyemişçimiz ‘de oldu
Son Güncelleme :

06 Nisan 2021 - 15:18

167 views

Mahmutlar’ımızın önemli bir eksiği daha giderildi. Lokum-Kuruyemiş ve Baharat bundan sonar ALTAT’dan alınır.

Mahmutlar Barbaros Caddesi Sütçü İmam Pastanesi karşısı, Cebeci 1 Apartmanı altına son derece modern bir Kuruyemişçimiz hizmete girdi. Bol ürün çeşidi ile Mahmutlar ve bölge halkının ihtiyacını karşılayacak olan ALTAT Lokum – Kuruyemiş ve Baharat dükkanında istediğiniz ürünün daha fazlasını bulacaksınız. Çünkü; her ürünün bol çeşidi mevcut.

Ürünlerde hiçbir katkı maddesinin bulunmadığı öğrenilen, Volkan Koca ve Mustafa Aktaş tarafından işletmeye açılan ALTAT Lokum – Kuruyemiş ve Baharat’ta Kuruyemiş çeşitlerinin her türlüsü, hem de piyasadakinden daha uygun fiyata yer alıyor.

Ayrıca, Lokum çeşitleri, İpli Bandırma, Cezerye, Baharat Çeşitleri, Tek ve Çifte çekilmiş Kahve, Ramazan ayı için Hurma çeşitleri, Salça Lokum-Kuruyemiş ve Baharat ile ilgili aklınıza gelen her şey mevcut. Evinizin ihtiyacı veya hediyelik alabileceğiniz ürünler çok taze ve leziz. ‘ALTAT Lokum- Kuruyemiş ve Baharat’ adlı işyerinin Mahmutlar Post Gazetesi olarak hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

reklam
reklam