ALGC ziyaret turundaydı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) yönetimi, 28 Ekim Cuma günü saat 10.00’da yapılacak ALGC Merkez Ofisi açılışı öncesi ziyaretlerde bulundu

ALGC Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Kesen, Başkan Yardımcısı Mesut İlhan, Genel Sekreter Zeliha Oner, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Ali Parmaksız, Geylani Topaloğlu, Ramazan Kurnaz ve Vildan Rende sırasıyla Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Eray Erdem, ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ettiler.

ALGC heyeti, ziyaret ettikleri isimlere çalışmalarına ilişkin bilgiler vererek, ALGC açılışına davet ettiler.

ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem, sosyal medya mesajında “Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) Başkanı Ferit Kesen ve yönetim kurulu üyelerine kahvaltılı davet organizasyonumuza katılımları için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz de “ALGC yönetimine ziyaretleri için teşekkür ediyorum. ALGC aracılığıyla Alanya basınına da bu süreçte sesimiz oldukları için teşekkür ediyorum” dedi.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ise “Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferit Kesen ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretimize geldiler. Bizlere dernek ofislerinin açılış davetiyesini bırakan Başkan Ferit Kesen ve yönetimine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise “Merkez Ofis açılışına bizleri davet eden Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferit Kesen ve yönetimine teşekkür eder, yeni ofislerinin hayırlı olmasını dilerim” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!