reklam
reklam

Korunma modeli!. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 18:59

Korunma modeli!

Korunma modeli!
Son Güncelleme :

22 Kasım 2022 - 16:16

250 views

Mahmutlar halkı hiçbir zaman böyle bir eziyet çekmedi! Mahmutlar’da 600 dönümlük 31 bölge 8 ay önce imara açılınca tüm inşatçıların gözdesi haline geldi.

Onlarca inşaat projesi bir anda başlayınca yollar toz toprak oldu. Araçlar iki saat içinde tanınmaz hale gelirken esnaflar iş yerlerinin önüne tezgahlarını çıkaramaz evlerde pencereler açılmaz balkonlara çıkılmaz oldu. Hal böyle iken Mahmutlar’da ki evlere yeni model bir korunma modeli geldi. Artık evlerin balkonlarını tamamen saran toz koruyucu branda veya perdelik kumaş ile kaplama modeli uygulanmaya başlandı.

BELEDİYE TEMİZLİK HAMLESİ BAŞLATTI

Mahmutlar halkının her gün eleştiri yağmuruna tuttuğu toz toprak eleştirisine Alanya Belediyesi Mahmutlar Fen İşleri şantiyesi temizlik birimi kolları sıvayarak temizlik hamlesi başlattı. Vatandaşların yakında eyleme başlayacağız çıkışından sonra başlayan yıkama ve temizlik hamlesi ile birlikte bir oh çeken bölge halkı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e ve Temizlik birimi emekçilerine teşekkür ettiler.

reklam
reklam