Kodal Taşer’i bombaladı. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

30 Ocak 2023 - 20:54

Kodal Taşer’i bombaladı

Kodal Taşer’i bombaladı
Son Güncelleme :

09 Ocak 2012 - 16:28

478 views

Adı 2014 yerel seçimlerinde AK Parti Mahmutlar Belediye Başkanlığı aday adayları arasında kamuoyunda dillendirilen iş adamı Muammer Kodal, eski Mahmutlar MHP’li Belediye Başkanı Hüseyin Taşer’in, gazetemizde yayımlanan  ‘Üç siyasi senarist’ başlıklı haberine cevap verdi.
Kodal’ın basın açıklamasını aynen yayımlıyoruz. “Eski Belediye Başkanı Hüseyin Taşer’in 03.01.2012 tarihli Mahmutlar Post gazetesinin 17. sayfasında yazmış olduğu basın bildirisinde şahsımla ilgili bölüme cevap verme gereği duydum. Gazetenin daha önceki sayısında çıkan bir haberle ilgili seviyesiz bir üslupla kritik ve yorum yapmak Hüseyin Taşer’in haddine değildir. Düşüncelerini yakın çevresiyle, herkes gibi o da paylaşabilir fakat bu seviyesiz paylaşımı herkese duyurmak için gazete aracılığıyla yapması, yorum ve kritiklerindeki ciddiyetsiz ve samimiyetsiz havayı açıkça göstermektedir.
Hüseyin Taşer bu beldede 5 yıl belediye başkanlığı yaptı. Herkes gibi ben de icraatlarını çok iyi bilirim. Bir kimseyi tenkit ederken alay edercesine kelimeler kullanmak çok da ihlaslı bir davranış değildir. Hele arka bahçesi pislikle dolu iken komşunun bahçesini bile görmeden kınamaya kalkması, Hüseyin Taşer’in amacının ne olduğunu açıkça göstermektedir.
Siyaset; ırkçılık, bağnazlık, kuru yobazlık duygularına sahip olmak değil, millete hizmet etmeye bir araçtır. Değişen dünyada ileri bakmasını bilen, milletine en iyi hizmeti veren, Hakk’a ve hukuka saygılı olan, kısacası, insanlığa hizmet eden kişilerin kullandığı bir mecradır. Milliyetçilik, ülkücülük, ihlas ve Nizam-ı Alem ülküsü birilerinin yıllarca böyle gazete köşelerinde yazmasıyla olmaz. Bizim de vatan sevgimiz ve milliyetçiliğimiz bu anlamda şahsınızdan fazladır.
Mahmutlar halkının siyasi ayrışıma, kavgaya, kamplaşmaya prim vermediğini herkes bilir. Kardeşlik duygusu ile her görüşten insanlar bizimdir. Hepimiz Mahmutlarlı’yız, hepimiz kardeşiz. Mahmutlarlılar, siyaseti Mahmutlar’a hizmet etmek için yapmak isteyenler ile siyasetten rant bekleyen, etiket, makam, mevki, paye için yapmak isteyenleri de bilir. Mahmutlar siyaseti, artık kavga, dedikodu, iftira, karalama ve kıskançlık ile değil, sevgi, hoşgörü, tahammül, sabır ve kardeşlik ile birbirimizi gördüğümüz yerde selam verip alınabilen bir anlayış istiyor. Tıpkı, iktidardaki AKP hükümetinin, milletine yaptığı hizmetlerin takdirini sandıklarda aldığı gibi bu millete ve memlekete kim ve hangi siyasi parti layığı ile hizmet üretip hizmet ediyorsa takdir ederiz, her zaman yanında oluruz. Benim için siyaset bir din, mezhep ya da kan davası değil, millete hizmet etme aracıdır. MHP Mahmutlar Belde Başkanı Sayın Hasan Basar ve ekibi de her Mahmutlarlı gibi Mahmutlar’ı seven, dürüst, ihlasla milletine hizmet etmek için siyaset yapan arkadaşlarımızdır. Bu arkadaşlarımızın Mahmutlar için, Antalya Milletvekili Ziya İrbeç gibi boş konuşup gündemde kalmaya çalışanları değil, dürüstçe hizmet eden ve üreten bir adayı çıkaracaklarına şüphem yoktur.
Sonuç olarak; Hüseyin Bey, siz kendi siyasetinizi yaparken başkaları hakkında konuşmayın, seçimlere uzun bir zaman var. Halk iyiyi, kötüyü kendisi bilir. Siyasi partiler de adayını tespit eder. Yasaların uygun gördüğü herkes aday olabilir, Mahmutlar halkı da belediye başkanını seçer. Siz, yazmış olduğunuz senaryodaki rolünüzü oynamaya devam edin” dedi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.