"Kargıcak için çalışıyoruz"

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazetelerde çıkan haberlerle ilgili olarak Ocak ayı meclis toplantısında bir açıklama yapan Kargıcak Belediye Başkanı Zihni Asiltürk, “Bahse konu yerde ki imar çalışması biz göreve gelmeden önce başlayan ve devam eden bir imar çalışmasıdır. 18. maddede kimseye kıyak yapmadık ve yaptırmayız. Bahsedilen arsa sahiplerini de kesinlikle tanımıyorum” dedi.
2012 yılının ilk meclis toplantısında yerel gazetelerde çıkan haberlerle ilgili olarak bir değerlendirme yapan Kargıcak Belediye Başkanı Zihni Asiltürk, bahse geçen yerde yasal olmayan bir durumun kesinlikle bulunmadığını söyledi.
Belediyenin 18. maddesini yapan harita mühendisi Ali Taşer, şehir plancısı Erkan Demirci ve avukat Ahmet Semih Şentürk’ün de hazır bulunduğu toplantıda, bir açıklama yapan Başkan Zihni Asiltürk, 18. maddenin önceki dönemden başlayan bir çalışma olduğunu ve hiç bir kimseye kıyak geçilmediğini belirtti.
Göreve geldikleri günden bu yana beldenin çıkarları ve menfaatleri için çalıştıklarını belirten Başkan Asiltürk, “Bu güne kadar yaptığımız hizmetlerde ve yatırımlarda şahsım ve meclis üyelerimin yakınları dahil hiç bir kimseye çıkar sağlamadık. Haberde adı geçen arazinin yanında bulunan arsa sahiplerini de tanımıyorum. Ancak yinede yapılması gereken bir durum varsa hep birlikte hareket edelim. Önemli olan Allah bize kimsenin bir kuruşunu nasip etmesin” dedi.
‘Kargıcak gelişiyor’
Kargıcak Beldesi’nin gün geçtikçe büyüdüğünü ve geliştiğini belirten Başkan Zihni Asiltürk, “Beldemizde Alanya’nın en büyük turizm kompleksleri yer almakta. Alınan işçilerin arasında önceden işten ayrılan kişilerde vardı. Ayrıca işe giren işçiler hiç bir siyasi çıkar ve siyasi parti gözetmeksizin alınmıştır” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!