reklam
reklam

Koç’tan ziyaret seferberliği. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

3 Ekim 2022 - 04:54

Koç’tan ziyaret seferberliği

Koç’tan ziyaret seferberliği
Son Güncelleme :

16 Ağustos 2022 - 18:15

694 views

AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç ve yönetimi ilçe düzeyinde çalışmaları ile göz dolduruyor. Koç, Mahmutlar’da bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek hem istekleri hem de gönülleri alıyor.

Mahmutlar Mahalle olmasıyla birlikte siyasi partilerde bir durgunluk bir isteksizlik her zaman göze çarpıyordu. Ali Koç’un AK Parti Mahalle Başkanı olmasıyla bu algı tamamen kırılmış oldu. ‘Mahalle esnafımız bizim önceliğimiz. Kapı kapı ziyaret ederek ‘hayırlı işler’ diliyoruz’ açıklamasında bulunan Başkan Koç, Mahmutlar’da kendisine ait bir daireyi AK Parti Mahalle Teşkilatı olarak halkın hizmetine koydu. Teşkilatın mobilya, mefruşat, sekreterya gibi tüm donanımlarını ilçe düzeyinde sağlayan Koç, aynı zamanda Kestel, Kargıcak, Yayla’lı, Gözüküçüklü ve yakın bölgelerdeki Mahalle Başkanlıklarına da Parti teşkilatını açarak İlçe’den sonra Mahmutlar’ın konumunu ortaya koydu.

ESNAFLAR ÖNCELİĞİMİZ

AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koçİ göreve geldiği günden beri bölgeye siyasi örnek olmaya devam ediyor. Diğer partilerin yapamadığı tüm davranışları sergileyerek örnek teşkil eden Koç, Mahmutlar’ın yanı sıra bölge halkının yayla sorunları ile de ilgileniyor. Yeni açılan Esnaflar başta olmak üzere tüm esnafları zaman buldukça ziyaret ederek gönüllerini alan Koç, ziyaretlerinde Alanya’ya has ürünleri de hediye olarak verme inceliğinde bulunuyor.

“DİĞER PARTİLER VAR YOK ARASI”

Mahmutlar’da bazı partilerin varlığı ile yokluğu var ile yok arasında. Kamuoyunun da bildiği gibi Türkiye’nin önde partileri arasında yer alan MHP’nin Mahalle başkanlığı ve teşkilat binası uzun bir süredir Mahmutlar’da temsil edilemiyor. İYİ Parti’nin Mahalle Başkanı var Teşkilatı yok. Mamutlar’da AK Parti ile CHP hariç hiçbir partinin parti teşkilat binası yok. Mahmutlar Halkı Mahmutlar’a her partinin teşkilat binasının açılması yönünde görüş belirtiyor.

reklam
reklam