“KIZIMI KAYBETMEK İSTEMİYORUM”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz yıl SMA Tip 1 teşhisi konulan 1 buçuk yaşındaki Arya bebek, Antalya’da Çocuk Yoğum Bakım Ünitesi’nde tedavi altına alındı. Arya’nın yattığı yoğun ünitesi kapısında çaresizce bekleyen baba Hamza Öztürk, “Ben kızımı kaybetmek istemiyorum. Parasızlık yüzünden evladım elimden kayıp gidiyor. Lütfen bizi görmezden gelmeyin” diye çağrıda bulundu.

GAZİPAŞA’DA Nurcan ve Ali Hamza Öztürk’ün 1 buçuk yaşındaki bebekleri Arya’ya SMA Tip 1 hastalığı teşhisi konulmasının ardından bir yılı aşkın bir süre geçti. Ölümcül kas hastalığına yakalanan Arya bebek için başlatılan yardım kapmayası tüm hızıyla devam ederken, durumu ağırlaşan Arya bebek, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Yoğum Bakım Ünitesi’nde tedavi altına alındı. Yoğun bakım ünitesi önünde çocuğunu beklediği anın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan baba Hamza Öztürk, paylaşıma bıraktığı notla yürekleri burktu. Arya için elinden bir şey gelmediğini dile getiren baba Öztürk, “Çaresizce beklemek acı veriyor” dedi.

“ÖZÜR DİLERİM KIZIM, SANA VERDİĞİM SÖZLERİ TUTAMADIM”

“Özür dilerim kızım, sana verdiğim sözleri tutamadım” diyen baba Ali Hamza Öztürk, “Arya’mızın sağlık durumu ciddileşti ve şu anda yoğun bakımda. Ben kızıma verdiğim sözü yerine getiremedim ama sizlerin yardımıyla gerçekleşebilir. Zamanımız kalmadı, Arya çok acı çekiyor. Çaresizce yoğun bakım kapısının önünde beklemek çok acı veriyor. Ben kızımı kaybetmek istemiyorum. Parasızlık yüzünden evladım elimden kayıp gidiyor. Lütfen bizi görmezden gelmeyin. Bizi gören ve duyan herkesten dua ve destek bekliyoruz. Bir baba olarak kızımın sağlığına kavuşmasını ve çektiği acılardan kurtulmasını istiyorum. Lütfen sesimize kulak verin!” ifadelerini kullandı.

“2 YAŞINI GEÇMEMESİ GEREKİYOR”

Gazipaşa’da yaşayan Nurcan ve Ali Hamza Öztürk’ün 1 buçuk yaşını geçen bebekleri SMA Tip 1 hastası Arya Öztürk’ün bağış kampanyası devam ediyor. Şu ana kadar yapılan bağışların yüzde 40’a ulaştığını söyleyen baba Öztürk, bebeklerinin 2 yaşını geçmemesi gerektiğini söyledi. Arya için zamanın giderek daraldığını dile getiren baba Öztürk, herkesi Arya’nın bağış kampanyasına destek olmaya davet etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!