CHP’YE AĞIR VEDA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisisi Alanya örgütünün en önemli isimlerinden olan Ömer Zavlak partisinden istifa etti.

Gençlik yıllarında CHP’ye katılan ve hemen her kademesinde görev yapan Ömer Zavlak basın mensuplarıyla bir kahvaltı programında buluştu.
Keyifli bir ortamda geçen kahvaltıya Zavlak’ın sevenleri, gazeteciler ve aile bireyleri katıldı.
Son günlerde bazı basın organlarında yer alan haberlere açıklık getiren Zavlak duygusal bir konuşma ile parti üyeliğine nokta koyduğunu açıkladı.
Yıllarını uyuşturucuyla mücadeleye verdiğini, sokaklarda genç kızların ve delikanlıların uyuşturuculara bağımlı hale getirildiğini dile getiren Zavlak ” Bundan böyle tüm mücadelemiz bu gruplara karşı olacak” dedi.
Dim bölgesine uyuşturucuyla mücadele için bir merkezin yapılması için çalışmalar başlattıklarının altını çizen Zavlak, gerekli bağışları yaptığını ve bölge halkınında katkıda bulunacağını açıkladı.
DUYGU DOLU VEDA
Açıklamalarının ilerleyen bölümünde yıllardır üyesi olduğu ve gönül verip genç yaşlarda mücadeleye başladığı partisinin yönetim şekline eleştiriler sıralayan Zavlak ” Benim partimin, sosyal demokrat bir düşüncenin belirli ağalar tarafından dizayn edilmesine asla gönlüm razı olamaz. Bu şehrin hiçbir sosyal yarasına parmak basmayanların benim siyasi düşuncemle hiçbir paydaşlığı olmayanların, köylünün, garibanın halini bilmeyenlerin sosyal demokratlara şekil vermesi ve rota çizmesi gücüme gidiyor” dedi.
İstifa ettiğini dile getirirken duygulanan ve gözyaşlarına hakim olmaya çalışan Zavlak ” bundan sonra benim tarafım dağlar, garibanlar, tuzağa düşürülmeye çalışılan kızlarımız olacaktır” dedi.
Program sonu basın mensuplarına Atatürk temalı hediyeler sunan Zavlak “Bundan böyle sadece Atam’la konuşup dertleşeceğim” diyerek konuklarına tek tek teşekkür ederek uğurladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!