Kestel’de dikey yollar açılıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kestel Belediyesi Olağan Belediye Meclisi, dün saat 10.00’da Belediye Meclis Salonu’nda Kestel Belediye Başkanı Adem Murat Başkanlığı’nda toplandı. Meclis oy birliği ile beldenin tamamını kapsayan ve imar planı uygulamasında yer alan tüm 10,15 ve 20 km’lik dikey ve yatay yolların açılmasına karar verdi.
Toplantıya DP ve MHP’li meclis üyeleri eksiksiz hazır bulunurken, AK Parti Meclis Üyesi Mümin Şimşek, şehir dışında olduğu gerekçesiyle toplantıya katılmadı. Meclis gündeminde yer alan beldenin tamamında ve imar planı uygulamalarına uygun olarak belirlenen yolların açılarak vatandaşların hizmetine sunulması görüşüldü. Konu ile ilgili bilgi veren Başkan Yücel, “Yol medeniyettir. Yol olmadan vatandaşımıza hiçbir hizmeti götüremeyiz ve kentleşemeyiz” dedi. Yapılan fikir alışverişinden sonra 25,0000’lik Çevre Planı Düzeni’nde yer alan ve bölgenin tamamındaki 10,15 ve 20 km’lik yolların aciliyet sırasına göre açılmasına oy birliği ile karar verildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!