reklam
reklam

Mahmutlar AVM yine meclise gelmiyor. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 19:44

Mahmutlar AVM yine meclise gelmiyor

Mahmutlar AVM yine meclise gelmiyor
Son Güncelleme :

05 Ağustos 2020 - 11:42

79 views

Mahmutların tam ortasında ucube bir yapı olarak yıllardır duran AVM Alanya Meclisinin Ağustos oturumuna yine gelmeyeceği öğrenildi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in Mahmutlardaki AVM’ nin yeniden açılması için meclisten oy birliği beklediği fakat CHP’li ve İYİ Parti meclis üyelerinin Temmuz meclisinde RET vereceğini bilmesinden dolayı Temmuz meclisine gelmediği öğrenildi. Yarın yapılacak olan Ağustos Meclisinde de İYİ Partinin üç meclis üyesinin AVM nin açılması için EVET oyu kullanacağı fakat Başkan Yücel’in oy birliği olmadan meclis gündemine getirmeyeceği edinilen bilgiler arasında yer alıyor. AVM ‘nin tekrar açılması ile ilgili meclisin oy birliği oyuna ihtiyaç yok diyen CHP’li meclis üyeleri “Cumhur ittifakı meclis üyelerinin oyları AVM nin açılması için yeterlidir. Bunun için bizim oyumuza ihtiyaç yoktur. Başkan Yücel meclise getirsin AVM’yi nasıl ve neden mühürlediyse o şekilde açsın. Yetki başkandadır, Başkan açabilir” açıklamasında bulundular.

reklam
reklam