Anılgan’dan şok iddia

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

muh
AK Parti Mahmutlar Belde Başkanı Muhterem Anılgan, CHP Mahmutlar Belediye Meclis üyesi Hasan Kısa için hırsızlık iddiası ile savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.
AK Parti Mahmutlar Belde Başkanı Muhterem Anılgan, CHP Mahmutlar Belediye meclis üyesi ve Fen işleri grup amirliğinden sorumlu Hasan Kısa’nın 50. yıl İlköğretim Okul inşaatından artan 4,5 ton demir’in bir belediye personeli ve belediye aracı ile alıp yayladaki Hasan Kısa’ya ait evin önüne naylon altına sakladığını ve Cumhuriyet Savcısına ihbarda bulunduğunu jandarmanın yayla’ya giderek demir’i tespit ettiğini açıkladı.
ANILGAN, “PİS KOKULARI ÇIKIYOR”
Anılgan, “50 Yıl İlköğretim Okulu’nun inşaatının kimler tarafından nasıl yapıldığı ile ilgili defalarca soru yöneltmemize rağmen ve hatta CHP’li Belediye Meclis üyelerinin bile bilmediği yapım şekli sır olarak varlığını korumaktayken; Belediye Başkanı Ali Çelik, “hibe olarak yapıyoruz, betonunu da Belediyemizden iş alan bir mütaahhit üstlendi” demesine rağmen, bu işlerin nasıl ve kim tarafından yapıldığını halen öğrenebilmiş değiliz. Her zaman söylediğimiz gibi ne okulun yapılmasına ne de hizmete karşıyız. Ancak; yapılan her türlü işin gizlenmesi kamuoyunun bilgilendirilmemesi şaibeleri ortaya çıkarmaktadır. Uzun zamandır pis kokuların yayıldığı okul inşaatının kokusu sonunda çıktı” dedi.
ANILGAN, “OKULDAKİ İNŞAAT DEMİR’İ YÜRÜTÜLDÜ”
Anılgan, “29 Mart’tan bu tarafa yaptıkları her işte şaibelerin konuşulduğu beldemizde Meclis üyesi ve Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kısa’nın yaylaya yapacağı evin temelini Belediye’nin 2 gün boyunca kepçesini açtırması ile başlayan avanta süreç 50. Yıl Okulu’nun önünden inşaat demir’in Ali Çelik’in verdiği emir ile Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kısa’nın eli ile Belediye şoförü S.Y’nin kullandığı Belediye kamyonu ile akşam vakti yine Hasan Kısa’nın akrabaları olan kişiler tarafından kamyona yüklenerek Kozarası yaylasındaki Hasan Kısa’nın evine indirilmiştir.
Tarafıma gelen ihbar ile takip ettiğimiz hırsızlık olayı Belediye Başkanının emri ve Hasan Kısa’nın eliyle yaptırılmıştır. Demirtaş Jandarma Karakoluna yaptığımız ihbarı değerlendiren jandarma bizim önceden fotoğrafladığımız demir’i yerinde tespit etmişler.
Olayı öğrenen Hasan Kısa, belediye şoförü S.Y’nin üzerinde her türlü tehdit ve baskı kurmasına rağmen ilgili şoför S.Y Karakola ifadesini vermiştir.
Sayın Kısa, hiç gizlemeye uğraşmasın yapılan bir hırsızlık olayıdır. Benim tarafımdan ilgili mercilere duyurulmuştur. Sonradan kestirdiğiniz araç görev belgesi ve metro market arkasındaki bir firmadan aldığınız demir faturası işe yaramayacaktır. Emir, demir’i götürmüştür” dedi. 
 ANILGAN KISA’YI İSTİFAYA DAVET ETTİ
Anılgan, “CHP Meclis üyesi Hasan Kısa’ya oturduğunuz koltuklar kirlenmiştir. Kamu vicdanının yararlandığı ve buna benzer işlerinizle tüyü bitmedik yetimin hakkı gasp edilmiştir ve edilmektedir. Yapacağınız en güzel şey hemen istifa etmektir. Diğer taraftan “Yürü be Çilekeş” diyen bir arkadaşınıza da evet, Çilekeş yürüsünde, “Yürütmeden, yürüsün” diyerek kamu adına tavsiyelerimi iletiyorum” dedi.
asker

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum

 1. bu ne iş başımızdakiler böyle olursa…

  Cevapla
 2. 25 Kasım 2009, 01:20

  biz ve arkadaşlarımız size çalın mı diye oy verdik.insanlar size güvendi oraya getirdi.ben bu partiye 14 yılımı verdim.yazıklar olsun. chp ilçe başkanını ve belde başkanımızı göreve davet ediyorum.

  Cevapla
 3. bukadarınada pes yaniii.. hırsızlığınızı kamuyu ve araçlarını alet etmeyiniz.. bunları yapanları şiddetle kınıyorum… derhal istifa etsin;başka hırsızlıklar yapmasın…

  Cevapla
 4. CHP’li olmak erdemliktir.
  Bunlar sahte CHP’li. Belde başkanını göreve davet ediyorum. Bu çürük elmaları atın aranızdan.

  Cevapla
 5. 25 Kasım 2009, 07:13

  meclis üyeleri hırsızlık yaparsa vay memleketin haline,biz kime güvenicez yahu.

  Cevapla
 6. şimdi ne olacak,sahte CHP lilerden bu beklenir.

  Cevapla
 7. emir demiri yürütmüüüüüüüüüş.daha neler yürüdü kimbilir.

  Cevapla
 8. Bu ne iştir ya, yürüten yürütene, ha gayret rekoru hangi döneminizde kırabilirsiniz bakalım. Bırakın yürütmeyide seçim öncesi verdiğiniz vaatleri yerine getirin. Bir inat uğruna sizi başımıza sardık. Keşke ellerim kırılsaydı da oy vermeye gidemeseydim.

  Cevapla
 9. yazık yazık dikat edin arkadaşlar dışarda demir birakmayın ha balık başdan kokar bir an ön iştifa etsin ben demişdim 5 yıl daha karanlıga büründü mahmutlar aydınlanıncaya kadar yazıklar olsun calanlara cocukların hakını yiyenlere bu milet sizlere calsın cırpsın diyemi oy verdi yazk

  Cevapla
 10. 4 Aralık 2009, 12:23

  Bu ülkede hortumcu olmayan bir tane bürokrat gösterebilir misiniz.?Dürüst çalışan politikacılarımızı da zaten 2.seçimde kendi ellerimizle gönderiyoruz..Sayın başkan Alaattin Çakır mahmutların görüp görebileceği en aydın ve çalışkan başkanıydı..Oturun şimdi bi çay demleyin kendim ettim kendim buldum türküsünü dinleyin..

  Cevapla
 11. Herkes ektiğini biçermiş, Mahmutlarlılar da ektiklerini biçiyorlar. Onlara temiz yaşamayı, medeniyeti öğreten bir başkanı gönderirlerse bunları yaşamak onların hakkı. Daha neler yaşanacak Allah bilir. Bunları bizim başımıza getiren kişiler sizce kimler? Ya ideoloji uğruna, yerel seçimlerde adayları tanımadan oy verenler, yada çağdaş yaşamayı sevmeyen, pislik içinde yaşamak isteyen cahiller. Kusura bakmayın 5 yıl ektiklerinizi biçmeye mecbursunuzzzzzzz.

  Cevapla
 12. 9 Aralık 2009, 07:02

  evet bu mhp’li mi akp’li chp’limi ne olduğu belirsiz meclis üyesi demek ki çalmak için gelmiş buraya daha önceki dönemlerde çalamadığının acısını belli bu dönem çıkartacak. ama asıl önemli olan bu meclis üyesi maskeli kişiye fırsatı veren başkanda suç,çünkü neden bu tür insanlara yol vermekten,cahil ne yaptığını bilmeyen böyle haddini bilmez insanı serbest kendi başına bırakırsan çalar tabi,çünkü neden adamın içinde var bir kere bu gün belediyenin malını çalan, yarın halkın malını çalar, böyle cahil ,kendini bilmez ,iş bilmez, hırsız insana güvenipte fen işlerine yerleştiripte mahmutlara hizmet etmeyimi düşünüyor bu başkan. demekki başkanında kapasitesi bu önce bu insan ne işe yarar diye bi bakmalısın sayın başkan,demekki bu meclis üyesi maskeli insan hırsızlık görevine bakıyomuş. zaten dürüst,iş bilen birisi olsaydı önceki dönem de sayın Alaattin çakır, ona bir görev verirdi.çünkü neden kötü oldu Alaattin çakır’la bu kişi böyle başı boş istediğini istediği zaman isteyemedi, çalamadı.Tabi o zaman ne oldu, Çakır önünü kesmiş oldu. onun tabiriyle tabiki..! topluma yansıttığı bu, nerde bi düğün olsa,nerde bi mevlüt olsa,nerde bi özel gün olsa,kısaca toplumun içine girdiği her yerde Çakır,bizm yolumuzu kesti biz halka hizmet etmek istiyoz fakat o önümüzü kesiyor diyor.doğru Çakır akıllı başkandı baktı senden ne köy ne kasaba olur .hemen saf dışı bıraktı. zaten bu hırsızlığını biseydi belediyeden içeriye bile sokmazdı.ama bizim insanlarımızda bazı şeyleri yeni öğrendi.Onu da ne zaman öğrendi bu dönem, bunun gibi cahil insanların yalanlarına, dolanlarına inanaraktan oy verdiler.ve gördüler,ne bi düzen var, ne bi sistem ,dum duma ,durum böyle olunca serbest oluyo herşey çalan çalana ,yiyen yiyene,çoğu personel bile başkana saygısını yitirmiş, adam başkan geliyo sanki eski kahveci çilkeş geliyo gözüyle bakıyo, vurdum duymaz olmuşlar disiplin kalmamış.kısaca her şey serbest olmuş…! halk adamları hizmeti bu kadar olur.. idare edin işte artık..:) siz seçtinizzzz ….ama dikkat edin bu gün belediyenin malı yarın sizin malınızda gidebilir… ! pişmaniyeci,baloncu adamdan zaten meclis üyesimi olur..çünkü konuştuğu her şey bi balon..insanlarıda balonla kandırdı (yalanla) birsürü vaadlerde bulundular hiç birisi yerine gelmedi daha….Artık zaman ilerliyo teknoloji gelişiyo bundan sonra geriye bakan insanlar seçmemeli , ileriyi gören ne yaptığnı bilen dürüst ve akıllı insanları seçelim…sayın mahmutlar halkı bizim , hırsızla uğursuzla işimiz olmaz…hoşça kalın, dostça kalın..
  ! halk adamları böyle olur.tabiiii normal bunlar da halkın içinden geldiler. :)) halka hizmet böyle olur.

  Cevapla
Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!