reklam
reklam

Karadağ "Sıkıntı yok". Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 18:17

Karadağ “Sıkıntı yok”

Karadağ “Sıkıntı yok”
Son Güncelleme :

23 Şubat 2021 - 16:26

108 views

İl Başkanı Nusret Bayar ve Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek arasındaki gerçeği yansıtmayan dedikoduları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na izah ettiklerini aktaran Karadağ, bu konuda hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi.

HP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ,  Ankara ziyaretini değerlendirdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldiklerini ifade eden Karadağ, ülkede her an seçim olması durumunda buna en hazırlıklı parti olduklarını söyledi. İl Başkanı Nusret Bayar başkanlığında 16 ilçe başkanı ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ankara’ya gittiklerini belirten Karadağ, ziyaretin çok verimli geçtiğini söyledi. Karadağ, “Ziyarette sorunlar anlatıldı ama öncelikli olarak yaklaşmakta olan genel seçimlerde partimizin genel tavrının ne olacağı konuşuldu. Sloganlarımıza kadar parti örgütlenmelerimizi tekrar gözden geçirerek yapılması gerekenler en ince ayrıntılarına kadar konuşuldu. Bir program dahiline alındı. Alanya olarak biz şu an herhangi bir baskın seçimde belki seçime en hazırlıklı siyasi partiyiz. Mahalle temsilcilerimiz hazır olduğunu, ilçe örgütümüzün böyle bir program söz konusu olursa anında müdahale edeceğini, en ücra köylere kadar dahil olacağımızı izah ettik. Kendilerinden de genel merkezin bu konudaki tavsiye niteliğindeki tavırlarını aldık” dedi.

“BU TARTIŞMALAR PARTİYE ARTI KAZANDIRIR”

İl Başkanı Nusret Bayar ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek arasında gerçeği yansıtmayan dedikoduların gerekçelerini ve sebeplerini Kılıçdaroğlu’na izah etme fırsatı bulduklarını ifade eden Karadağ, “Bu konuda hiçbir sıkıntı olmadığını, CHP olarak 11 büyükşehir belediyesi ve belediye başkanlarıyla çok uyum içerisinde olduğumuzu söyledik. Bizim gibi demokrasiyi en son kertesine kadar kullanan CHP’de bu tür sorunlar, tartışmalar mutlaka olacaktır. Olmalı da. Bu tür tartışmalar her zaman partimize artı kazandıracak sonuçlarla nihayetlenir. Bu da bu şekilde oldu. Biz bu ziyareti de ayda bir kere olsun yapmaya devam edeceğiz sözünü de aldık” diye konuştu.

reklam
reklam