Karadağ “Mahmutlara niye yatırım yok”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP İlçe Başkanı Karadağ haftalık olağan toplantısında, Alanya Belediye Başkanına Niye Mahmutlar’a yatırım yok” diye sordu.

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Başkanlığı haftalık olağan yönetim toplantısını gerçekleşti. Toplantıda konuşan Karadağ  “Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e duyurumdur. Mahmutlar’a neden yatırımları götürmüyorsunuz. Tabi ki Oba’da bizim kentimiz bizim mahallemiz. Tüm Antalya bizim mahallemiz ama neden Mahmutlar’a başka bir gözle bakıyorsunuz, hiç bir yatırım yapmıyorsunuz bunu da sormak istiyorum” dedi. Karadağ’ın bu açıklamasına Alanya Belediye Başkanı ne cevap verecek merakla bekliyoruz.

‘GİTSİNLER AFGANİSTANDA YAŞASINLAR’

Kendisini Afgan gazeteci Sunatullah Saadat diye tanıtan kişi hakkında da açıklamalarda bulunan Karadağ, “Kamuoyunu meşgul eden konulardan bir tanesi ise bir gazeteci diye söyleniyor ki kesinlikle gazeteci olamayacak bir Afgan ağza alınamayacak lafları söyleyip kadınlarımız hakkında ve Türkiye’nin gururunu incitecek sözler sarf ediyor. Ben bunu kabul edilebilir bir şey olmadığını söylemek istiyorum ve suç duyurusunda bulanmak istiyorum. Eğer kendileri gerçekten böyleyse kadınları çocukları ve aileleriyle birlikte buraya gelmesinler. Gitsinler Afganistan’da yaşasınlar. Bizim de ülkemizin bir gururu var. Buna hiç kimsenin dil uzatmaya hakkı yoktur” ifadelerini kullandı.

‘SAYIN ADEM MURAT YÜCEL’E DUYURUMDUR’

Konuşmasının sonunda Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e seslenen Karadağ, “Ben son bir şey daha söylemek istiyorum, Alanya Belediye Başkanı Sayın Adem Murat Yücel’e duyurumdur. Kendisi bu orman yangınları süresince çok ciddi olarak yangın alanında yangınları takip etti ama yatırırımlar meselesine gelince ben buradan soruyorum değerli başkanım, Mahmutlar ’a neden yatırımları götürmüyorsunuz. Tabi ki Oba’da bizim kentimiz bizim mahallemiz. Tüm Antalya bizim mahallemiz ama neden Mahmutlar’a başka bir gözle bakıyorsunuz, hiç bir yatırım yapmıyorsunuz bunu da sormak istiyorum” dedi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!