İçme suyu depolarına çevre temizliği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da 85 mahallede bulunan toplam 263 içme suyu deposunda çevre temizliği çalışması yapıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Hizmet Birimi Alanya’nın merkez, kuzey, doğu ve batı mahallelerinde vatandaşlara içme suyu dağıtımı yapılan depoların çevre düzeni için çalışma başlattı. İçme suyu depolarına ulaşımı engelleyen, bakım ve onarım çalışmalarında güçlük çıkaran ve depoya girilmesinde bu sorun teşkil eden unsurlar tek tek ortadan kaldırılıyor. Alanya Hizmet Birimi tarafından oluşturulan 15 kişilik ekip, 3 grup halinde doğu, batı ve merkez mahallelerinde çalışıyor.

Depolara daha rahat ulaşılacak

Yıllardır çevre düzenlemesi ve temizliği yapılmayan içme suyu depoları için başlatılan kapsamlı çalışma ile depolar adeta gün yüzüne çıktı. Ekipler, içme suyu depolarına giden yollar başta olmak üzere, çevresinde büyüyen, ot, çalı çırpı ve maki gruplarını temizliyor. Yapılan kapsamlı çalışmayla gün yüzüne çıkan içme suyu depolarına herhangi bir bakım ve onarım için giden ekipler, bundan sonra daha rahat çalışma imkanı bulacak. bu da zaman kaybını önleyecek ve işler daha kısa sürede halledilmiş olacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!