reklam
reklam

Mahmutlar'da Ramazan yardımı. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Ekim 2022 - 02:47

Mahmutlar’da Ramazan yardımı

Mahmutlar’da Ramazan yardımı
Son Güncelleme :

11 Nisan 2022 - 11:23

428 views

Alanya Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Alanya Şubesi’nin Alanya genelindeki ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri devam ediyor.

Alanya Müftülüğü’ne bağlı din görevlileri; kardeşliğin, ikramın, iyiliğin inananları sardığı, bereketinin arşa ulaştığı rahmet iklimi Ramazan’da ihtiyaç sahibi vatandaşlar için seferber oluyor. Yardım faaliyetleri kapsamında Mahmutlar Mahallesi Adem Ünal Cami İmam-Hatibi Turan Hancı, Mahmutlar Mahallesi Merkez Camii Müezzin Kayyımı Emirhan Keşan ve İmam Hatip Ahmet Sertgöz rehberliğinde Türkiye Diyanet Vakfı Alanya Şubesi ve hayırseverlerin destekleriyle hazırlanan; içerisinde un, yağ, şeker, tuz, bulgur, pirinç, salça, makarna, mercimek, çorba, nohut, fasulye gibi temel ihtiyaç gıdalarının olduğu yardım paketleri Alanya Müftüsü Dr. İhsan İlhan’ın da katılımıyla önceden tespit edilen 350 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırıldı. Program kapsamında kısa bir konuşma yapan Müftü İlhan, “Ramazan ayının yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma ayı olduğunu belirterek çalışmayı yürüten din görevlilerine ve destekte bulunan tüm hayır sahiplerine teşekkür etti.

reklam
reklam