İbradı Milli Eğitim Müdürü Haydar YALÇIN’dan Teşekkür Plaketi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

İbradı Milli Eğitim Müdürü Haydar YALÇIN Rüya Kundura’nın sahibi Hasan KARAASLAN’a Plaket takdim etti.

İbradı Milli Eğitim Müdürü Haydar YALÇIN Alanya’da yardımseverliği cömertliği eğitim ve öğretime verdiği destekle tanınan Alanya’nın en eski kunduracılarından Rüya Kundura’nın sahibi Hasan KARAASLAN’a İbradı’daki öğrencilere yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi verdi. Ziyaretten çok memnun kaldığını söyleyen Rüya Kunduranın sahibi Hasan KARAASLAN eğitim öğretimi çok önemsiyoruz.

Bilhassa kırsal kesimde zor şartlarda okuyan çocuklarımıza destek olmak bizim vatan borcumuzdur memleket sevdamızdır. Yarınlarımızın güzel olması için eğitim herşeyden önce gelmelidir.
Eğitim öğretime harcanan her kuruşun Türkiye’nin geleceğine yapılan en büyük yatırım olduğuna inancımız büyüktür. Öğrencilerimiz bizim umudumuz, yarınlarımızdır. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımız inanıyoruz ki sevginin, barışın ve kardeşliğin gücü hem bugünlerimizin hem de yarınlarımızın umudu ve geleceğimizin teminatı olacaktır. Elimizden geldiğince bundan sonraki süreçtede eğitim öğretime destek olmaya devam edeceğiz diyerek İbradı Milli Eğitim Müdürü Haydar YALÇIN’a teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!