reklam
reklam

İbradı Milli Eğitim Müdürü Haydar YALÇIN'dan Teşekkür Plaketi. Son Dakika Eğitim haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

10 Ağustos 2022 - 06:01

İbradı Milli Eğitim Müdürü Haydar YALÇIN’dan Teşekkür Plaketi

İbradı Milli Eğitim Müdürü Haydar YALÇIN’dan Teşekkür Plaketi
Son Güncelleme :

27 Haziran 2022 - 11:02

625 views

 

İbradı Milli Eğitim Müdürü Haydar YALÇIN Rüya Kundura’nın sahibi Hasan KARAASLAN’a Plaket takdim etti.

İbradı Milli Eğitim Müdürü Haydar YALÇIN Alanya’da yardımseverliği cömertliği eğitim ve öğretime verdiği destekle tanınan Alanya’nın en eski kunduracılarından Rüya Kundura’nın sahibi Hasan KARAASLAN’a İbradı’daki öğrencilere yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi verdi. Ziyaretten çok memnun kaldığını söyleyen Rüya Kunduranın sahibi Hasan KARAASLAN eğitim öğretimi çok önemsiyoruz.

Bilhassa kırsal kesimde zor şartlarda okuyan çocuklarımıza destek olmak bizim vatan borcumuzdur memleket sevdamızdır. Yarınlarımızın güzel olması için eğitim herşeyden önce gelmelidir.
Eğitim öğretime harcanan her kuruşun Türkiye’nin geleceğine yapılan en büyük yatırım olduğuna inancımız büyüktür. Öğrencilerimiz bizim umudumuz, yarınlarımızdır. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımız inanıyoruz ki sevginin, barışın ve kardeşliğin gücü hem bugünlerimizin hem de yarınlarımızın umudu ve geleceğimizin teminatı olacaktır. Elimizden geldiğince bundan sonraki süreçtede eğitim öğretime destek olmaya devam edeceğiz diyerek İbradı Milli Eğitim Müdürü Haydar YALÇIN’a teşekkür etti.

reklam
reklam