Havamız olsun, AVM’miz de var

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’da Alanya’nın 2. AVM’si hizmete girdi. Resmi açılışın 10-15 gün sonra görkemli bir organizasyonla açılacağı öğrenildi.

MAHMUTLAR’DA 6 kattan oluşan ve 100 mağaza ile Alanya’ya hizmet verecek olan Akdeniz Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi, geçtiğimiz hafta kapılarını ziyaretçilerine açtı. Antalya genelinde en büyük eğlence merkezinin de içinde yer alacağı AVM’de, birçok kurumsal markaların mağazaları da Alanya halkına hizmet verecek.

‘MAHMUTLAR ARTIK İLÇE HÜVİYETİNDE’

Akdeniz Park AVM Genel Müdürü Ahmet Paşaoğlu, “100 tane mağazamız, 10 tane stantımız ile ortaklarımızla beraber Alanya’ya ve Mahmutlar’a hizmet edeceğiz. Alanya’ya gezmeye gelen yabancı ve yerli turistlere huzurlu bir alışveriş ortamı sağlayarak ekonomiye olduğu gibi istihdama da katkı sunmuş olacağız. Yaklaşık bin kişi üzerinde kişiye de istihdam sağlamış olacağız.

‘EN BÜYÜK EĞLENCE MERKEZİ BURADA OLACAK’

AVM’miz de sinema salonu yok. Ama oyun alanımız var. Alanya’nın ve Antalya’nın en büyüğü bin 600 metrekare. Bin 600 metrekare olan oyun alanımızda Antalya ve Alanya’da tek olacak. Artık ailelerimiz çocuklarının rahat ve eğlenceleri için Antalya merkeze ya da Manavgat’a gitmelerine gerek kalmayacak. Mahmutlar’a gelerek AVM’mizde çok keyifli ve eğlenceli bir zaman geçirebilecekler. Onların mutluluğu da alışverişe yansıyacak. İnşallah bir ay sonra tüm mağazalarımız açılmış olur. Açılış tarihi de o zaman daha net olur.

‘BOŞ MAĞAZA KALMADI’

Mağazaların kiralaması yapıldı. Boş yerimiz yok. 100 tane mağazamızın şu anda 60-65 tanesi hazır, hizmete başladı. Yine aynı şekilde AVM içerisinde 10 tane stantımız olacak. Yani kiralama olarak boş yerimiz yok. Bunu da söylemiş olalım. Çünkü hala talepler geliyor. Alanya’da bir ilki gerçekleştirecek olan Akdeniz Park AVM, bünyesinde kargo şirketlerinin şubelerini de barındırarak Alanya’da yaşayan vatandaşların kargo teslim etme ve almada yaşadığı sorunları ortadan kaldırmış olacak” dedi.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!