Esentepe’ye kaliteli içme suyu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göktepe halkının özlemle beklediği birçok yatırıma kavuştuğunu ve yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Bayram Şahin, “atıksu arıtma tesis inşaat’ının tamamlanması beldemiz için büyük hizmetlerdendir. Göktepe Belediyesinin son 9,5 yıldır belediyecilik tarihi açısından çok anlamlı ve önemli yıllar yaşadı. Hemşehrilerimiz yıllardır özlemini çektiği bir çok hizmetlere bizimle kavuştu. Kentsel yapı, sosyal tesisler, kanalizasyon ve arıtma projelerinin eksikliği belde de çok ciddi bir problemdi. Büyük uğraşlar ve girişimler sonucunda beldemizde bir çok projelerinin eksikliğini kazandırdık” diye konuştu.
Esentepe Mahallesi bölgenin en kaliteli içme suyunu kullandığına da değinen Başkan Şahin, “bölgenin en temiz ve en kaliteli suyunu kullanıyor. Çukurbağ mahallemizin içme suyu boru hattının yenilenmesi ve Günder mahallemizin Muhtarlık binasının tamir ve bakımı yapılarak Günder mahalle halkımıza sulama suyu için havuz inşaatının yapımı bitmiştir” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!