Haberimiz ses getirdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MAHMUTLAR Post Gazetesi’nin geçtiğimiz hafta “Okul yolu çöktü” haberine Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek duyarsız kalmadı. 2018 yılında yapımına başlanan Mahmutlar İlkokulu ek binasının kanalizasyon yapım sırasında Sanayi yolu ve Yukarı Mahalle Mevkii’ne ulaşım sağlayan yol geçtiğimiz haftalarda çökmüştü. Antalya Büyükşehir Belediyesi ise çöken yola toprak doldurarak vatandaşların tepkisini almıştı. Bu yolun asfaltlanması için uyarıda bulunan vatandaşların serzenişe yer veren Mahmutlar Post Gazetesi’ne Büyükşehir Belediyesi’nden olumlu yanıt geldi ve yolun asfaltlama çalışmaları başladı.
Haberimiz üzerine Antalya Büyükşehir Bele-diyesi 18 Eylül Çarşamba günü Sanayi yolu ve Yukarı Mahalle Mevkii’ne asfalt döküm çalışmasına başladı. Vatandaşlar, “Mahmutlar Post Gazetesi’ne sesimizi Büyükşehir Belediyesine duyurduğu için teşekkür ederiz. Ayrıca Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne yolumuzu yaptığı içinde teşekkür ederiz. Böylelikle artık daha rahat Mahallemize, Cezaevine ve Jandarmaya gidebileceğiz” açıklamasında bulundular.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!