reklam
reklam

"Evin'de Kal Türkiye". Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

10 Ağustos 2022 - 04:50

“Evin’de Kal Türkiye”

“Evin’de Kal Türkiye”
Son Güncelleme :

24 Mart 2020 - 11:36

61 views

Büyükşehir Belediyesi Medya kuruluşlarına, Camilere, Toplu Ulaşım araçlarına, Taksi duraklarına, Muhtarlık Ofislerine dezenfenkte uygulaması yaptı. Koronavirüs salgını nedeniyle “evinde kal” projesi nedeniyle Cadde ve sokaklar bom boş kaldı.
Türkiye’de koronavirüs salgını baş gösterdiği günden bu yana genelinde temizlik seferberliği başlatan Antalya Büyükşehir Belediyesi dezenfekte çalışmalarını yoğunlaştırdı. Medya ofislerini, Toplu ulaşım araçlarını, Taksi duraklarını, Camileri, Muhtarlık ofislerini Korona virüsünden korumak için dezenfekte çalışması başlatan Büyükşehir Belediyesine vatandaşlardan övgü geldi.
‘KRİZİ EL ELE AŞACAĞIZ’
Antalyalılara gösterdikleri hassasiyet için teşekkür eden Başkan Böcek, “Bizler halkımızın sağlığı ve güvenliği için görevimizin başındayız. Üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle hareket ediyoruz. Sürecin başından beri hemşehrilerimizin mağduriyetini engellemek adına bir dizi önlem aldık. İlaçlama ve dezenfekte çalışmaları başta olmak üzere çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu krizi el ele aşacağız. Belediyemiz ile ilgili pek çok işlem internet ortamından yapılabilmektedir. Riskli dönemi atlatıncaya kadar 65 yaş üstü hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızı zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını rica ediyorum” dedi.

reklam
reklam