Mahmutlar’da başladı tüm ülkeye yayıldı..

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’da Berberler 1 hafta sürece iş yerlerini kapatma kararını almalarının ardından tüm ülkede Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları 2. bir açıklamaya kadar kapandı.
Mahmutlar ‘da Berberler bir araya gelerek Covid-19 virüsü sebebiyle 1 hafta kapatma kararı almışlardı. Mahmutlar’lı Berberlerin bu girişimi tüm ülkede örnek oldu ve bir kararname ile Kuaförler, Berberler ve Güzellik Salonları 2. bir açıklamaya kadar kapanma kararı alındı. Kapatılan Berberlere, Kuaförlere ve Güzellik merkezlerine vatandaşlar destek verdiler.
Kapatma Kararı ilk Mahmutlar’daki Berberlerin toplanması ile başlamıştı. Aradan geçen 24 saat sonra tüm ülkede kararname yayımlandı.
MAHMUTLAR DA BAŞLAMIŞTI
Berberlerin yaptığı açıklama şöyledi; “Değerli Mahmutlar Halkı, sağlık her şeyden önce gelir. Mahmutlar berber esnafı olarak tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 virüsü salgını nedeniyle yapmış olduğumuz iştişare sonucu, 23 Mart ile 30 Mart arası kapatma kararı aldık. Bütün müşterilerimize duyurulur. Bu süreç normalleşene kadar lütfen evinizde kalın ve hijyen kurallarını aksatmayın. Anlayışınız için teşekkür ederiz” demişlerdi.

Haber/ Mesut İlhan

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!