Erdem; “Hedefim birleştiricilik”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan adayı Eray Erdem Mahmutlar’lı iş insanlarına ziyarette bulundu. Eray Erdem’e Mahmutlar’dan önemli simalar eşlik etti.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) seçim çalışmaları kıyasıya devam ediyor. Seçim çalışmalarını başarı ile devam eden ALTSO Başkan adayı Eray Erdem geçtiğimiz hafta çalışmalarını Mahmutlar’da sürdürdü. Güçlü bir çalışma ekibi ile Mahmutlar’ da ki ticaret erbaplarını ziyaret eden ALTSO Başkan adayı Eray Erdem Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundu. Erdem, “Ekip Arkadaşlarımızla birlikte Mahmutlar’da bulunan iş insanlarını ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederim. Rengimiz mavi, hedefimiz birleştirici ve başarılı ticaret” dedi.

GÜÇLÜ İSİMLER ÇALIŞMA GURUBUNDA

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Eray Erdem Mahmutlar’da gövde gösterisi yaptı. Erdem’e Mahmutların yakından tanıdığı siyasilerden Necati Yıldırım, Mahmutlar Barbaros Caddesinde bulunan Cup Store İşletmecisi Mehmet Güler, Kestelli Rentacar işletmecisi Kemal Yüzen, Kerem Elektrik işletmecisi ve Müteahhit Burak Ekebaş,  Alanyum Yönetim Kurulu Başkanı ve Müteahhit Ahmet Paşaoğlu, Müteahhit Hüsamettin Akyüz, Ramazan Aslan gibi tanınmış simalar eşlik etti.

“OLMAZSA OLMAZ PROJEMİZ ORTAK AKIL”

ALTSO Başkan Adayı Erdem, “İş hayatında bir şey hatalı olursa bunları nasıl çözeceğiz demek daha doğrudur. Onun için de bizim olmazsa olmaz projemiz kitapçımızda da yazdığım gibi ‘Ortak Akıl’ projemiz çünkü ‘Ortak Akıl’ dünde lazımdı bugün de lazım yarın da lazım olacak. Neden lazım olacak çünkü iş hayatında sürekli çözülmesi gereken yeni projeler yeni sorunlarla karşılaşılacak. Eğer ‘Ortak Akıl’ projesini uygulamazsak sorunu çözmek adına yetersiz kalırız. Alanya’nın ‘Ortak Akıl’ı’ en başta inanın sizlersiniz. İş insanları maalesef sizleri günün her saatinde arayıp sorup işinizle ilgili çok fazla fikir alışverişi yapamıyor ama ne zaman ki bir durum oluyor, ihtar oluyor. Aklımıza ilk gelen sizlersiniz. Bu ortak aklın Mihenk taşlarındansınız bu işin diğer ortak paydaları bu şehri yöneten insanlarımız STK başkanlarımız ilçe başkanlarımız. Dolayısıyla biz bu görevi devralırsak hiçbir zaman ortak akıldan uzaklaşmayacağıma söz veriyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!