Emlakçılardan Alanyaspor’a destek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanyaspor Yönetim Kurulu, Alanya’dan ev alan herkesi Alanyasporlu yapmak için kolları sıvadı. İlk iş olarak da Alanya Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer’in ev sahipliğinde emlak sektöründe faaliyet gösteren emlakçılar ile kahvaltı organizasyonu düzenlendi

ALANYASPOR Yönetim Kurulu, geçmişte olduğu gibi Alanya’dan ev alan tursitlere Alanyaspor’u sevdirmek ve tribünlere çekmek için ileriye dönük çalışmalar başlattı. İlk olarak Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer’in ev sahipliğinde Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile yönetim kurulundaki inşaat ve emlak sektöründe yer alan yönetim kurulu üyeleri, emlak sektöründe faaliyet gösteren firma sahiplerinin katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda, Alanyaspor’un maçlardaki taraftarların bir kısmının yerleşik yabancılardan oluştuğu ve bu sayının önümüzdeki dönemde artması için çalışmaların artarak devam edeceği ifade edildi.

“DEVASA TANITIM”

Kahvaltıda bir konuşma Kaymakamı Ürkmezer, “Alanyaspor şehrin ortak paydaşı. Alanya’nın tanıtımının bir numaralı temsilcisi. Hemen her gün Türkiye’nin gündeminde, çoğu zaman da Avrupa ve dünyanın gündemine geliyor. Herhangi bir mali güçle yaptıramayacağımız tanıtımı, Alanyaspor konumu ile sürekli yapıyor. Bunun kalıcı olması gerekiyor. Alanyaspor’un her daim Süper Lig’de kalması için hepimiz gönüllü olarak kulübümüzün yanında olmalıyız. Alanya’dan ev alan herkesinde gönüllü olarak Alanyaspor’u tanıtması ve maddi-manevi desteğini esirgememesi için emlakçılarımız ve aracılar vasıtası ile Alanyaspor’un onlara anlatılması için bir araya geldik. Bu organizasyonda gördüm ki, herkes Alanyaspor’un yanında ve bu beni çok mutlu etti” dedi.

“ÇOK MUTLU OLDUK”

Kahvaltıda söz alan Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, “Yönetim Kurulu olarak bu takımın önce PTT 1. Lig’e, sonra da Süper Lig’e yükselmesi için maddi ve manevi büyük fedakarlıklar yaptık. Taraftarlarımız tribünde, iş insanlarımız da kısmen bizlere hep destek oldular. Ama başaramadığımız en büyük konu, kulübe her zaman destek olacak sabit gelir kaynakları yaratamadık. Bazı emlakçı arkadaşlarımızdan bir öneri geldi. “Alanya’dan ev alan herkese Alanyaspor’u anlatalım, maçlara davet edelim, bir destek isteyelim” dedier. Bu bizi çok mutlu etti. Bugün burada bu konuda neler yapabiliriz konuşuyoruz, bu gelişme bizi çok mutlu etti. İnşallah herkes bu öneriye sahip çıkar ve Alanyaspor’umuza sabit bir gelir kaynağı kazandırırız” dedi.

“ALANYASPOR’UN YANINDAYIZ”

Emlakçılar adına bir konuşma yapan Emlak Profesyonelleri Derneği Başkanı Yakup Uslu, “Sektör olarak her zaman Alanyaspor’un yanındayız. Alanyaspor’un şehrin tanıtımına kattığı değerin farkındayız. Zaten ev sattığımız hemen herkes Alanya’nın Süper Lig’de bir takımı olduğunu biliyor. Alanyaspor, Avrupa kupalarında katılma başarısı gösterdi. Rosenborg gibi Norveç’in Avrupa kupalarının gediklisi bir takıma elendi. Alanya’dan ev alan herkese Alanyaspor’u tanıtıp, kulübü maddi ve manevi desteklemelerini talep edeceğiz. Maçlara davet edeceğiz. Bizleri bu organizasyonda misafir eden Kaymakamımız Fatih Ürkmezer’e ve Alanyaspor Başkanımız Hasan Çavuşoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

“TAPUDA İŞLER HIZLANACAK”

Kahvaltıya Alanya Tapu Müdürü Osman Bozkurt da katıldı. Bozkurt, “Alanya yabancıya mülk satışı konusunda Türkiye’de 2’nci sırada. Satış işlemlerini daha hızlı yapmak için bir dizi tedbirler aldık. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun da bizzat desteği ile 10 memur daha gelecek. Yılbaşından itibaren işlemler daha da hızlanacak. Bizleri de toplantıya davet ederek Emlakcı arkadaşlarımızı bilgilendirmemize vesile olan Kaykamımız Fatih Ürkmezer’e ve Alanyaspor Başkanımız Hasan Çavuşoğlu’na teşekkür ediyorum. Alanyaspor’un tek ilçe takımı olarak Süper Lig’de yer alması gurur verici. Her zaman destek vereceğiz” dedi.

İLK DESTEK LETO INVEST’TEN

Mahmutlar’da hizmet veren Leto Invest, başlatılan kampanyaya ilk destek veren firma oldu. Leto Invest Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Aslan, kahvaltı organizasyonundan sonra yurt dışından 3 ayrı müşterisine sattığı dairelerden konut başı 100 Euro alarak Alanyaspor’a teslim etti. Arslan, “Bundan böyle Leto Invest olarak sattığımız konut başına müşteriden alarak Alanyaspor’a 100 Euro vereceğiz. Sektörün tanıtımında büyük rol oynayan Alanyaspor’a bunu bir borç olarak görüyoruz. Arslan ayrıca, Alanyaspor Store’den 100 adet atkı satın alarak her müşteriye bir de Alanyaspor atkısı hediye edeceklerini ifade etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!