Alanyasporlu Oğuz milli takıma çağrıldı
![featured](https://mahmutlarpost.com/wp-content/uploads/2024/03/alanyasporlu_oguz_milli_takima_cagrildi_h37631_d5b2e.jpg)
Paylaş
Alanyasporun yıldız oyuncusu Oğuz Aydın, Milli takıma çağrıldı
Alanyaspor kulübünden yapılan açıklamada şunlar ifade edildi.
Futbolcumuz Oğuz Aydın, A Milli Takımımızın 22 Mart’ta Macaristan ve 26 Mart’ta Avusturya ile deplasmanda oynayacağı özel maçların kadrosuna davet edildi. Ay-Yıldızlı formayı giyecek olan futbolcumuzu tebrik eder, Milli görevinde başarılar dileriz.