DOLMUŞÇUNUN İSYANI!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar eski Halk Otobüsleri Başkanı Şükrü Kara, “Yörük sırtından kurban kesmeye devam ediyorlar” dedi.

Mahmutlar Halk Otobüsleri Menderes Türel’in Antalya Büyükşehir Belediyesi döneminde toplu taşımaların hattı birleştirilecek dayatması ile Mahmutlar Halk Otobüsleri Alanya Merkez Otobüsleri ile birleştirilme kararı çıktı. Karar sürerken 2019 yerel seçimleri geldi ve Halk Otobüsleri esnafına CHP adayı Muhittin Böcek, ‘Bu karar bizim dönemimizde bozulacak’ diye Alanya’da söz verdi. Böcek seçildi sözler yerine gelmedi ve Halk otobüsleri Alanya Merkeze Havuz sistemi ile bağlandı.

KARA, “VERİLEN SÖZLER UNUTULDU”

Mahmutlar eski Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Şükrü Kara, kendine ait sosyal medyadan adeta isyan etti. Kara, “Yıl 2020 Alanya Kooperatifi ile zorlama ve Baskı ile birleştirildik. O zaman verilen tüm sözler unutuldu. Para kazanmayı geçtik, var olan sermayemizde gitti.

KARA, “ESNAFIN KÖTÜ DURUMU DEVAM EDİYOR”

Mahmutlar ve Kargıcak’taki 26 araç hariç hiçbir mahalleye ne kart sistemi nede birleştirilme oldu. Yolcuya zam gelse de, Okul açılsa da hesap aynı. Kooperatif Başkanı değişti ama bizler için hiçbir şey değişmedi aynı kötü durum devam ediyor. Allah sonumuzu hayır etsin. Birileri Yörük sırtından kurban kesmeye devam ediyor” paylaşımında bulundu.

UYAR, “ADALET TERAZİSİ ORTADAN TUTULMALIDIR”

Kara’nın paylaşımına yorum yapan eski Mahmutlar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ali Uyar, “Güvenli bir şekilde yolcularımızı taşıyan Halk Otobüsü işletmecilerine ayrım yapılmadan top yekün sahip çıkılmalıdır. Adalet terazisi ortadan tutulmalıdır, esnafımızın emeklerine saygı gösterilmelidir. Bu işin uzmanı olan Büyükşehir belediyesinin ilgili birimleri ve sektör temsilcileri bir araya gelerek esnafımızın sorunları çözülmelidir” dedi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!