Devletin imkanları hoyratça kullanılıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’ın eniştesi Eski Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya Yayla yollarındaki karayollarının çalışmasını eleştirdi.
Her gün yayla yollarında karayolları arabasının ve çalışanlarının devlet imkanlarını hoyratça kullandıklarını ve plansız çalıştıklarını dile getiren,  Alanya ve Çevresi Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı, Mahmutlar’ın eniştesi Ali Akkaya sosyal medya hesabı üzerinden Karayolları kurumunu uyardı.
HER GÜN ALANYADAN YAYLAYA GİDİLMEZ
Akkaya; “Çok sıklıkla yaylaya giden birisi olarak, karayollarına bir eleştirim olacak
Öncelikle devletimizden Allah razı olsun yollarımızın bakımını yaptığı, bozulan asfaltlara yama yaptığı için. Ancak özellikle yama yapan karayolları ekibinde devletin imkanlarını hoyratça kullanma ve plansızlık mevcuttur. Alanya-Hadim-Taşkent yolu da olan bu yolda bir bakıyorsun Gözüküçüklü’de yama yapılmakta, bir bakıyorsun Karapınar da… ve haftanın her günü bu ekibin bu yola çıkmasına, devletin 1 kamyonunun ve 5-6 işçisinin her gün bu yolda olmasının bir anlamı yoktur. Bu yol anca kış aylarında bozulur, Alanya’dan Konya’ya kadar olan bozuk yerler Mahmutlar’dan başlayarak Konya sınırına kadar tamir edilir. Olmazsa ayda bir kez de kontrolü yapılır, olur biter. Sayın karayolları yetkililerinin dikkatine!” dedi.
 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!