reklam
reklam

DEMKOD’a bu ayki burslar Çamlıcalılardan. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

8 Aralık 2022 - 22:05

DEMKOD’a bu ayki burslar Çamlıcalılardan

DEMKOD’a bu ayki burslar Çamlıcalılardan
Son Güncelleme :

09 Mart 2021 - 15:59

64 views

Kırsal kesimlerden üniversitede okuyan öğrencilere burs desteği sağlamaya devam eden DEMKOD’un bu ayki burslarını Çamlıcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği karşılayarak dayanışma örneği gösterdi.

Alanya Demirtaş Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği (DEMKOD), kırsal kesimlerden üniversitede okuyan öğrencilere burs desteği sağlamaya devam ediyor. Çoğunluğu kız öğrencilerden oluşan bursiyerlerin bu ayki burslarını 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Çamlıcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği karşıladı.
DEMKOD Başkanı Emine Keyaoğlu, burs desteğinde bulunan Çamlıcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şeref Arslan, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Ünalan ve Bayram Özdemir’e plaket sunarak teşekkür etti.
Keyaoğlu, “DEMKOD olarak öğrencilerimize burs vermeyi sürdürüyoruz. Hayırseverlerin de desteği ile eğitim için çalışmalarımız giderek artıyor. Bu ayki bursları karşılayarak dayanışma örneği gösteren Şeref Arslan, Ahmet Ünalan ve Bayram Özdemir’e teşekkür ederim” dedi.
Arslan da derneğin faaliyetleri kapsamında eğitim için her türlü desteği vermeye her zaman hazır olduklarını söyledi. –