DEMKOD, burs verdiği öğrencilerle buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEMKOD’dan burs alan üniversite öğrencileri, derneğin yönetim kurulu üyeleri ile Dernek Başkanı Keyaoğlu’nu ziyaret etti. Keyaoğlu, düzenleyecekleri kahvaltı organizasyonu ile hayırsever ve bursiyerleri buluşturacaklarını belirtti.

Demirtaş Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği (DEMKOD) Başkanı Emine Keyaoğlu, kendisini ziyaret eden bursiyer öğrencileri Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Aşevi Müdürlüğü’nde ağırladı. Aşevi Müdürü olarak görev yapan Dernek Başkanı Keyaoğlu, bursiyer öğrenciler ile eğitim, üniversite ve kariyer konularında sohbet etti. Ziyarette bursiyer öğrencilerin yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erkan Demirci, DEMKOD Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Ünlü, Ramazan Şanlı da yer aldı. 21 yıldır faaliyetini sürdüren DEMKOD’un bu yıl farklı üniversitelerde okuyan 35 öğrenciye burs desteği sağladığını belirten Keyaoğlu, ilerleyen günlerde bursa katkı sağlayan hayırseverler ve bursiyer üniversite öğrencilerinin katılacağı bir kahvaltı organizasyonu düzenleyeceklerini söyledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!