CLK'dan kampanya

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

17CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. ‘Tarifeni Seç, Tasarrufa Geç’ sloganını kullanarak yeni tarifelerle yeni bir dönemi başlatıyor
CLK, abonelerin ihtiyaç ve tüketim alışkanlıklarına göre farklı çözümler sunabilmek adına Enerjim Sigortalıyor, Enerjim Zamsız, Enerjim Akıllı ve Enerjim İndirimli başlıklarıyla 4 ayrı tarifeyi hayata geçiriyor.
CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Halit Bakal, yeni tarifeyi kamuoyuna duyurmak için Hotel Su’da basın toplantısı düzenledi. Yeni tarifeleri tek tek anlatan Halit Bakal, 28 Mayıs 2013 tarihinden bu güne Antalya, Burdur ve Isparta’da ‘Sizin Enerjiniz’ sloganıyla, yaklaşık 1.7 milyon müşterinin elektrik ihtiyacını karşıladıklarını söyledi. Bugüne kadar ‘1 Ay Bizden’ ve ‘CLK Uçuruyor’ kampanyaları yürüttüklerini hatırlatan Halit Bakal, şunları söyledi: “Enerjim Sigortalıyor tarifesi, abonelere 4 farklı sigorta paketi ile konut asistans hizmeti, ferdi kaza sigortası ve işyeri sigortası hediye ediyor. Enerjim Zamsız tarifesiyle, aboneler o anki ulusal fiyat üzerinden aktif enerji bedelini sabitliyor ve abone sözleşme boyunca hiçbir zaman etkilenmiyor. Enerjim Akıllı tarifesiyle, enerji sektöründe bir ilke imza atılıyor. Akdeniz’in iklim koşulları göz önünde bulundurularak oluşturulan bu tarifede aboneler, yoğun elektrik tüketiminin olduğu kasım, aralık, ocak, temmuz ve ağustos aylarında, diğer aylara göre 4 kat fazla indirim alıyor. Enerji indirimi tarifesiyle, abonelere elektrik tüketim miktarına göre değişen oranlarda indirimler sağlanıyor.” CLK Akdeniz Pazarlama ve Satış Direktörü Ozan Emre Erol da yeni tarifelerin avantajlarını görsel olarak anlattı. Toplantı, soru-cevap şeklinde devam etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!