ALANYA BELEDİYESİ MAHMUTLAR SANAYİSİ’NE SSB UYGULAMASIYLA BETON YOL YAPTI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Mahmutlar Sanayisi’ni Silindir ile Sıkıştırılmış Beton (SSB) yol uygulaması ile kaliteli ve konforlu ulaşıma kavuşturdu. Son serim işlemini Başkan Yücel de takip ederek esnaflara ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Mahmutlar Sanayisi’nin alt yapı çalışmalarının ardından beton serimini de gerçekleştirdi. Silindir ile Sıkıştırılmış Beton (SSB) yol uygulaması ile yapılan çalışmayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Fen İşleri Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Özgür Karamut, Alanya Metal İşleri, Demirciler, Oto Elektrikçiler, Kaportacılar, Oto Tamirciler Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Ali Rıza Açman ve Mahmutlar Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Ali Ak ile birlikte yerinde inceledi.

6000 M² ALANA 850 M³ BETON YOL UYGULAMASI YAPILDI

Alanya Belediyesi Mobil Beton Santrali’nde uygulanan ve başarılı sonuçlar vererek uygulandığı alanlarda beğeni toplayan Silindir ile Sıkıştırılmış Beton (SSB) yol uygulaması, Mahmutlar Sanayisi’ne de başarılı şekilde yapıldı. Sanayi esnafı, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i kapıda karşılarken önce dua edildi. Ardından da kurban kesildi. Esnafları ziyaret eden ve serim işlemini inceleyen Başkan Yücel’e sanayi esnafı yoğun ilgi gösterdi.

6000 m²’lik alanda uygulanan SSB tekniğinde 850 m³ beton kullanıldığı açıklandı.

BAŞKANLARDAN VE ESNAFLARDAN BAŞKAN YÜCEL’E HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Alanya Metal İşleri, Demirciler, Oto Elektrikçiler, Kaportacılar, Oto Tamirciler Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Ali Rıza Açman yaptığı açıklamada; “Mahmutlar Sanayimize yapılan bu hizmetten dolayı Sayın Adem Murat Yücel Başkanımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Başkanımız ve ekibi, bütün sanayilerimizin yolunda, sokağında, caddesinde her türlü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!