CENNETİ CEHENNEME ÇEVİRDİNİZ!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Metehan Sandal, Alanya Belediye yönetimini kast ederek Mahmutlar bir zamanlar herkes tarafından ‘Örnek Cennet gibi şehir iken, şimdi Cehennemi yaşıyoruz. Cenneti Cehenneme çevirdiniz” açıklamasında bulundu.

Mahmutlar İYİ Parti Mahalle Başkanı Metehan Sandal, “Mahmutlar yaşanmaz bir hale geldi, bunun tek sebebi iş bilmez siyasi yöneticilerdir. Çok değil, 10 yıl önceki halimizden mutluyduk, beldemiz vardı kendi kendimize yetiyorduk. Büyükşehir yasasıyla Alanya’ya mahkum edildik. Kabullendik daha iyi oluruz dedik, daha beter olduk iş bilmez siyasetçilerin sayesinde. Mahmutlar’la ne derdin var Adem başkan? Bu vatandaş cehennemde mutlu değil” dedi.

BU HALK BU YAPILANI UNUTMAZ!

Sandal, “Mahmutlar Belediyesi kapandıktan sonra ilk 5 yıl hiçbir yatırım yapılmadı. Başta iş makineleri ve halk otobüsleri olmak üzere 285 aracımız elimizden alındı. Mahmutlar halkının parasıyla kredi ile alınan otobüsler Mahmutlarspor ve halkın kullanımına verilmedi ama Kestelspor ve Alanya Belediyespor’un kullanımına verildi. Mahmutlar halkı bunları unutmaz, unutmamalı.

SEÇİM YATIRIMINA KARNIMIZ TOK!

Seçimler yaklaşırken Konser yapan bir Belediye istemiyoruz. Mahmutlar Belde Belediyesiyken her yıl festivaller yapar, Türkiye’nin en popüler sanatçılarından 3-4’ü sahne alırdı. Seçim yaklaşırken Kültür Merkezi inşa etmeni seçim yatırımı olarak görüyoruz. Tam 10 yıldır Mahmutlar’ı göz ardı etmiş bir yönetim istemiyoruz. Mahmutlar’dan ne aldınız ne verdiniz biliyoruz.

“ÇOK ŞEY Mİ İSTİYORUZ?”

Mahmutlar’ımız Alanya’nın en büyük Mahallesi ama hizmeti en az alan Mahallesi de aynı zamanda, bunu her Mahmutlar’lı biliyor. Hastane yerimiz bu yönetim zamanında SGK’ya satıldı. Alanya Belediye Meclisi tarafından şu anda bu satılan arsada ne var? Kimler satın aldı bu arsayı? Mahmutlar Belediye Meclisi tarafından Eğitim alanı olarak ayrılan arsanın büyük bir bölümünü ne oldu, son gördüğümüzde yüksek katlı binalar inşa edilmiş buralara. Mahmutlara yapılan yatırımların çoğu hayırseverler tarafından yapılmış yatırımlardır. Belediyenin 18. Madde projesiyle açılan alanlara daha güzel şehir medeniyetine can katacak projeler üretilebilir. Gençlik olarak Mahmutlar’ da birçok medeniyetten yararlanamıyoruz. Sahilimiz var 5 kilometre kesintisiz, halkın kullanımına açık bir çay bahçesi yok, halk plajı yok. Mahmutların yolları kazılmış üstü layıkı ile yapılmamış, kaldırımları tahrip edilmiş internetçilerin kazı yapılmasına belediye tarafından izin verildiği için taşlar yerinden çökmüş, logor kapakları kaldırımdan 5 santim yukarda duruyor ve yöneticiler bunları görmezden geliyor. Yücel yönetiminde Mahmutlar göz ardı edildi, yatırımlar gelmedi ama Mahmutların her şeyinden yararlandılar. Mahmutları öldürdüler adeta. Mahmutlar’ımızı biz gençler olarak geri istiyoruz. Yeniden Cennet yapmak istiyoruz. Biz gençlere bu fırsatı verin diyoruz, yoksa çok bir şey mi istiyoruz” dedi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!